Stika Budapest

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Stika Budapest vélemények

Kiváló 2016. október 31.egyedül járt itt
Már jó ideje szerepel nálam a meglátogatandó helyek listáján, s bár elvileg a facebook oldaluk és a kiírás szerint is 8 órától vannak nyitva, már többször tapasztaltam azt, hogy 8 órakor még nem voltak nyitva. Végre sikerrel jártam, és összességében kellemes élményekkel távoztam.
Stika Budapest - BelsőStika Budapest - BelsőStika Budapest - MosdóStika Budapest - Étel/italStika Budapest - Étel/italStika Budapest - Étel/italStika Budapest - BelsőStika Budapest - BelsőStika Budapest - Külső képStika Budapest - Külső képStika Budapest - Külső képStika Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. január 17.a párjával járt itt
Vasárnap délelőtt volt, egy gyors kávéra akartunk beszaladni (csak meglátva az utunkba eső a nyitva tartó helyet). Sajnos erre a célra nem volt jó a választásunk. A hely vagy puritán, vagy modern (romkocsma? ) - én ezt nem tudtam eldönteni. A berendezés nagyon egyszerű, a falon érdekes, fiatalos falfestmény, ami a helyet volt hivatott bemutatni.
Kiváló 2016. január 15.egyedül járt itt
A Stikát nézem már egy ideje mint bizalomgerjesztő célpontot, minden esetre eddig nem jött össze, hogy meglátogassam. Hogy most mégis írhatok róla, az annak köszönhető, hogy a Gault Millau kalauz bevette a 22+2 legjobb budapesti kávézó közé.
Stika Budapest - BelsőStika Budapest - BelsőStika Budapest - Étel/italStika Budapest - Étel/italStika Budapest - BelsőStika Budapest - Külső kép