Strudel Hugó Budapest

Ambient Hotel Sikonda - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Strudel Hugó Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 89 helyen első értékelőNépszerű író - 183 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
2018. február 11.egyedül járt itt
Könnyen csalódik az ember, ha túlságosan felajzva megy az első randevúra. Én is így jártam Strudel Hugóval, "aki" az Itt Jártamon tetszett meg. Aztán egy közösségi oldalon is lekádereztem, és beleestem fülig. Leginkább a juhtúrós, baconosba, de az édesek között is voltak érdekes újdonságok. Gesztenyés-meggyes, tejberizses, diós, és még sok más.
Strudel Hugó Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. január 16.egyedül járt itt
Azt hittem, felfedeztem egy vadonatúj rétesezőt, de kiderült, hogy már 3 hónapja nyitottak, a Kertész utca és a Wessselényi utca sarkán. Egy elég meredek lépcső visz fel a bejárathoz, de csak pár lépcsőfokot kell leküzdeni, hogy bejussunk a rétesezők Mekkájába. Édes és sós rétesek a pultban ízlésesen tálalva, 350 Ft-os egységáron.
Strudel Hugó Budapest - Étel/italStrudel Hugó Budapest - Étel/italStrudel Hugó Budapest - BelsőStrudel Hugó Budapest - Étel/italStrudel Hugó Budapest - Étel/italStrudel Hugó Budapest - Étel/italStrudel Hugó Budapest - Étel/italStrudel Hugó Budapest - BelsőStrudel Hugó Budapest - BelsőStrudel Hugó Budapest - BelsőStrudel Hugó Budapest - Külső képStrudel Hugó Budapest - Külső kép