Stühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest

a 4390 budapesti étterem közül
Hely jellege
cukrászda
Stühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest
Stühmer Édességbolt - Pozsonyi út BudapestStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest
23 fotó

4,3Hangulat
4,3Ár / érték
Népszerű szállások a környéken
Pipacs és Tulipán Guesthouse Bodony - Ahol a természet és a wellness találkozik
Ahol a természet és a wellness találkozik
2021.12.22-ig
2022.01.31-ig
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
24.500 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Stühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67467 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 14.családjával (gyerekekkel) járt itt
A Stühmer mindig jó választás, ha az ember Karácsonykor szaloncukrot vásárol, ha születésnapra vagy egyéb alkalomra bonbont szeretnénk vinni a háziasszonynak vagy a gyerekeknek, de a szeletes csokoládék, drazsék, dobozos desszertek is kitűnőek. Legutóbb a gyerekek születésnapjára vásároltam itt bonbonokat.
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Stühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Külső képStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Belső
Még több kép (16 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 16.egyedül járt itt
A Stühmer csokoládé az egyik kedvencünk, s nem azért, mint amivel egyik jóbarátom poénkodik, hogy valójában Stürmer a nevük, csak nem vállalják ezt fel politikai okokból, hanem azért, mert megfizethető és minőségi árut adnak. A Pozsonyi úti üzletükbe betérve egy kávéra esett a választásom s ha már ott voltam, vittem a gyerekeknek is valami töltött csokoládét.
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Stühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - EgyébStühmer Édességbolt - Pozsonyi út Budapest - Külső kép
Még több kép (1 db) >>
Kiváló 2014. szeptember 10.barátokkal járt itt
Azoknak ajánlom, akik hozzám hasonlóan a csokoládé rabjai. Évek óta visszajáró vendég vagyok itt. Nagyon finom kakaót, kávét és forró csokoládét lehet kapni, amit a kis asztalkánál kényelmes, párnázott lócán lehet elfogyasztani, közben a kiszolgáló hölgyek készségesen mesélnek az újdonságokról, és mindig tudnak ajánlani valami újabb finomságot, amit érdemes kipróbálni.
5Kiszolgálás
4Hangulat