Symbol Italian Fusion Restaurant Budapest

Ez a hely megszűnt!
3,7
étterem
Symbol Italian Fusion Restaurant Budapest
Symbol Italian Fusion Restaurant BudapestSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Symbol Italian Fusion Restaurant Budapest vélemények

Szörnyű 2016. február 29.egyedül járt itt
Szombat esti buliban jártam itt. A hely maga modern, divatos, jó programok, jó zene, menő arcok, tiszta, hangulatos, teltház. Bejáratnál/ ruhatárnál sorbanállás, de minden flottul megy. A gond a központi bárpultnál van! Kértem egy rosé nagyfröccsöt. A pultos lány hozta is a blokkal (nem nyugtával! ) együtt (Juhász rosé 2x 0,15 =1.
Symbol Italian Fusion Restaurant Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 8.barátokkal járt itt
Én azt mondom, hogy a Symbol egy elegáns nívós hely! A kiszolgálás kifogástalan udvarias, az ételek mesteriek. Az árak nem a legolcsóbbak, de az élmény amit a hely nyújt az szerintem nagyon nagyon tükrözi a hely színvonalát. Szerintem teljesen rendben van. Mondjuk ha csúcs van a parkoló hely kevésnek tűnhet.
Kiváló 2013. december 19., üzleti partnerrel járt itt
A symbol-t úgy lehetne körbeírni: több minden egy helyen,attól függ milyen alkalommal akarsz odamenni. Van söröző-pub (finom sörökkel-haverokkal), van étterem – üzleti partnerekel, különterem-bulinak, pince étterem-pároddal és a galéria rész-mindenkivel. Tökéletesen kihasználva a hely nagyságát és adottságát.
Symbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - BelsőSymbol Italian Fusion Restaurant Budapest - Belső
Symbol Italian Fusion Restaurant Budapest a térképen
1036 BudapestBécsi út 56.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • napi menü • táncos hely
olasz