Szalonspicc Borbár & Kávézó Budapest

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Szalonspicc Borbár & Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 7.barátokkal járt itt
Kedves és hangulatos borbár a Mammut mögött. A kiszolgálás hibátlan, ahogy a választék is.
Egyedi borválaszték a világ minden tájáról, de magyar borok is képviselik bőven magukat.
Átlagos 2018. augusztus 15.egyedül járt itt
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz bort igyunk", ehhez a szlogenhez, amelyet a Szalonspicc falán olvastam, annyi kiegészítő megjegyzést tennék, hogy szerintem ahhoz is túl rövid, hogy rossz kávét igyunk, szóval kávéfronton van még hová fejlődni. Helyszín a II. kerület, a Mammut Plaza és a Fény utcai piac mögött, a sétálóutca eleje, a Millenáris is csak pár méternyi távolságra.
Szalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Külső képSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - BelsőSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - BelsőSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - MosdóSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - EgyébSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Étel/italSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - BelsőSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - BelsőSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Étel/italSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Külső képSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Külső képSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Külső képSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - BelsőSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - BelsőSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Külső képSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - EgyébSzalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2014. január 22.barátokkal járt itt
Borbár a Lövőház utcában. Magasított székek, közepes borválaszték, egyetlen tétel sem tudott lázba hozni, mondjuk az is tény, hogy borműfajban magas az ingerküszöböm. A falon szexi plakát, csinos női lábak borospohár mellett némi borral. A felszolgáló szőke lány igencsak mutatós.
Szalonspicc Borbár & Kávézó Budapest - Belső