Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest

Így is ismerheted: Szépkilátás Cukrászda
3,9
cukrászda, fagyizó, kávézó - kávéház
Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest
Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca BudapestSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest

Hotel Vital Zalakaros - Pihentető Vital wellness napok

Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest vélemények

2022. március 20.egyedül járt itt
Elvitelre vásároltam.
Többféle süteményt vettem.
Ezek között a majd 1000 forintba kerülő mandulás kifli olyan száraz volt, amely már szinte fogászati eseményt generált. A sütemény képét mellékelem.
Túrós táskájuk tölteléke is kommersz volt, amilyet a P-S. [moderálva - a szerk. ] üzletek árulnak.
Ide se megyek egy darabig.
Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Egyéb
Gyenge 2019. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
15 perc, mire odajön a pincér, hogy felvegye a rendelést. 20-25 perc után kihoz 3 sütit és 3 vizet. Ezidő alatt három asztal reklamál. A sütik átlagosak, inkább szépek, mint finomak. Szomorú.
Kiváló 2019. április 21.családjával járt itt
Sokat járunk kirándulni és nagyon jól esik megpihenni e kellemes kis cukrászdánál. Végre a jó időt kifogva megkóstolhattuk a mindig finom fagylalt készítményeiket, hozzá egy kis innivalót. A csodálatos sütikből most nem vettünk,de ajándék desszertet igen, amikből szintén óriási választék van. Remélem ez a régi patinás cukrászda nem fog eltűnni,mert mindenki szereti.
Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Külső képSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Külső képSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Étel/ital
2016. november 16.a párjával járt itt
Miután a közelben rokonaink laknak, gyakran megfordulunk a Sváb-hegyen, és többször a cukrászda előtt parkoltunk le. Nyáron fagylaltért, télen süteményért be is szoktunk térni. Bár elég hely kínálkozik a leülésre, elvitelre szoktunk vásárolni, a fagylatot meg kézben elnyaltuk. Szabad hely egyébként kevés akad, népszerű a cukrászda, és nem véletlenül.
Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. október 23., kollégákkal járt itt
A fogaskerekű svábhegyi megállójában, gyönyörű környezetben található régimódi cukrászda, amely a Szamos Marcipán hálózat tagja. Az épület egy meseszerű pavilon, a bejáratnál piros pad, a Halloween-t idéző tökök, az ablakban mosolygó madárijesztő figura fogadja a látogatókat.
Szamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Külső képSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Étel/italSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - BelsőSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Étel/italSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Étel/italSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Külső képSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Külső képSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Külső képSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - EgyébSzamos Marcipán Cukrászda - Szépkilátás utca Budapest - Étel/ital