á table! - Akácfa utca Budapest

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

á table! - Akácfa utca Budapest vélemények

Kiváló 2020. március 10.barátokkal járt itt
Az A Table nevű hálózatot nagyon kedvelem. Rendkívül hangulatos, a francia kávézókra emlékeztető beltér, pazar sütik. Az Akácfa utca egységben a hagyománnyal szakítva egy avokádós salátát kértünk. A társam nagyon nem volt vele megelégedve, jómagam úgy véltem, hogy jónak mondható, de alapvetően katarzismentes produkció.
á table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Étlap/itallapá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. december 26.egyedül járt itt
Az á table francia bisztró is immáron lánccá nőtte ki magát. Legújabb - legalábbis számomra - egységük a belvárosi bulinegyed egyik legfelkapottabb utcájában nyitott meg, talán 1 hónappal ezelőtt. A kínálatban számomra a prémium kategóriás francia stílusú desszertek, sütemények, péksütemények a legvonzóbbak.
á table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Mosdóá table! - Akácfa utca Budapest - Mosdóá table! - Akácfa utca Budapest - Étlap/itallapá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Belsőá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Étel/italá table! - Akácfa utca Budapest - Külső képá table! - Akácfa utca Budapest - Külső kép