Tacuba Cafe & Restaurant Budapest

Tacuba Cafe & Restaurant Budapest
Tacuba Cafe & Restaurant BudapestTacuba Cafe & Restaurant Budapest
Tacuba Cafe & Restaurant BudapestTacuba Cafe & Restaurant Budapest

Tacuba Cafe & Restaurant Budapest bemutatkozása

Egy étterem, egy kávézó, egy érzés…
A Tacuba Café & Stage 1997 óta várja kedves vendégeit Budapest XVII. kerületének hangulatos, színvonalas és sokoldalú vendéglátóhelyeként.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Tacuba Cafe & Restaurant Budapest vélemények

Gyenge 2021. december 20.családjával járt itt
Halászlét rendeltem belsőséggel. A leves ízetlen volt, a halfilé teli szálkával, a belsőség kemény. Utána cézársalátát rostonrákkal kértem, gondoltam ezt már nem lehet elrontani. A rák jól volt elkészítve, de a saláta fonnyadt jégsaláta volt magában dresszinggel leöntve, paradicsom és uborka nélkül krutonnal.
Gyenge 2018. szeptember 24.családjával járt itt
Mi történhetett a Tacuba étteremben? ? ? ? Új szakács? Új szemlélet? Mindenképpen rossz az irány! ! ! Utoljára év elején voltunk ott, és meg voltunk elégedve az étellel. Tegnap ismét meglátogattunk az éttermet egy családi ebéd kereten belül, tehát 10 vendég véleményét írok le: a leves adag nagyon kicsi, a steaket hidegen hoztak ki, az óriás flekken nem volt óriás és nem volt jót átsütve, inkább párolva volt mustáros "trutyiban".
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. május 11.családjával járt itt
Családi ünnepet tartottunk a minap a Tacuba Cafe&Stage étterem-kávézóban. Valószínüleg nem is tudnánk a létezéséről,ha nem a főváros XVII. kerületében laknánk, mivel egy felüljáró mellett, az útról nehezen láthatóan húzódik meg csendesen. Pedig nincs oka a rejtőzködésre!
Kiváló 2013. július 9.gyerekekkel járt itt
Véletlenül találtunk rá, pedig 2 évtizede a kerületben lakunk. Azt hittük nagyon drága, de annyira azért nem. Viszont nem is olcsó. Amióta először voltunk itt, rendszeresen visszatérünk, leginkább családi ünnepeket ülünk itt, de nem ragaszkodunk az alaklomhoz, hogy betérjünk. Az ételek finomak, kiadosak, a terasz nagyon hangulatos, ahogy a belső tér is. Csodás a terasz látványkonyhája, ilyet szeretnék itthonra is egyszer. . .
2013. március 19.barátokkal járt itt
A Tacuba sajnos nincs központi helyen (a Keresztúri út lehajtójánál van, ott is tekeregni kell egy darabig, amíg odajut az ember). Viszont ez a város egyik legjobb texasi-mexikói ételeket felvonultató helye. Legutóbb abból az apropóból jártunk ott, hogy voltak lejárófélben lévő üdülési csekkjeink, ezt akartuk lefogyasztani.
Tacuba Cafe & Restaurant Budapest a térképen
1173 BudapestHajdúcsárda u. 5.
• gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS