Tájfun Étterem & Biliárd Szalon Budapest

Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula

Tájfun Étterem & Biliárd Szalon Budapest vélemények

Szörnyű 2023. január 13.családjával járt itt
Rendeltem házhozszállitassal két Hawaii pizzát. A dobozok kinyitása után láttam, hogy mindkettő szénné van égetve. Felhívtam őket és kérték, hogy küldjek róla képet, amit meg is tettem. Rendesek voltak és a két pizza helyett küldtek egyet, bónuszba pedig egy Cola-t.
Jó lett volna, ha a másik odaégett pizza helyett is küldenek egyet.
Tájfun Étterem & Biliárd Szalon Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 27.családjával járt itt
Nem először voltunk itt. A középső lányomék hívtak meg először. Akkor a teremben bent voltunk, amely tiszta, rendezett. Most a kert helyiségben ültünk le. Szinte azonnal ott volt a pincér, aki udvarias, szolgálatkész volt. Gyorsan elkészült amit kértünk és finom is volt. Öröm ilyen környezetben étkezni és eltölteni azt a kis früstököt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. március 8.barátokkal járt itt
Egy bowlingozás után tértünk be még barátokkal kicsit beszélgetni. A pincérek nagyon kedvesek voltak, az italokat nagyon hamar kihozták. Szerencsére nem volt hangos zene, csak csendesen szólt valami a háttérben. Az ételeket is hamar kihozták, ami forró volt és hatalmas adag. Az ízük is rendben volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. december 23., üzleti partnerrel járt itt
Mivel sok helyről hallottam emlegetni, gondoltam, kipróbálom, ugyanígy üzleti partnerem is. So: pizzát nyugodtan bármikor rendelj tőlük, vagy menj oda biliárdozni, stb. és pizzázni. Ebédelni: ne menj. Beléptem, és oly sötétség fogadott, hogy hirtelen ezt mondtam: jó estét kívánok, ebédelni szeretnénk. Khm.
2014. március 19.a párjával járt itt
Érdekes számomra, hogy ezt az éttermet még nem értékrlték, pedig igen népszerű. Először a munkahelyemen rendezett ünnepségre szállítottak sok-sok különböző pizzát. Nekem a diaboló, pepperonis és a dekmeron jött be a legjobban. Majd többször rendeltem én is és kollégáim is pizzát egyénileg is. pontosan szállítottak mindig.