Tom George Étterem Budapest

Tom George Étterem Budapest
Tom George Étterem BudapestTom George Étterem Budapest
Tom George Étterem BudapestTom George Étterem Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2024.10.14-ig
Sungarden Hotel Siófok

Tom George Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2023. október 9.a párjával járt itt
Szombaton voltunk vacsorázni. A felszólgáló hőlgy kissé idegesített, hogy nem hagyott időt a választáshoz, sem italban sem ételben. Valami nagyüzeni kioszk-ban érezetem magam. Állandó kérdés: Amíg választanak vízet hozhatok? Harmadszorra mivel nem volt hajlandó addig békén hagyni, kértünk vízet! ! A férjem steaket rendelt steak burgonyával.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. december 29.barátokkal járt itt
Ami nekem nagyon NEM tetszett, 3 dolog:
1, Iszonyatosan nagy a zsivaj ! ! ! ! Értem, ez olaszos, de nem lehet beszélgetni, csak hangosan ! 2, Nem látni az étlapot, mivel olyan "hangulatfény" van. . . 3, Az alkoholos koktélokban kevés alkohol van. Drága hely, de a pincérek zöme sztem álkedves, ami nekem sok.
Kiváló 2018. szeptember 1., kollégákkal járt itt
Kapva kaptam az alkalmon, amikor olvastam DEndre értékelését. Az Október 6. utcai éttermeket már bejártuk, többet többször is, de a TG Italiano eddig kimaradt. TG alias Tom George a nevében olasznak mondja magát, de nemcsak olasz fogásokat kínálnak.
Tom George Étterem Budapest - Külső képTom George Étterem Budapest - BelsőTom George Étterem Budapest - Külső képTom George Étterem Budapest - BelsőTom George Étterem Budapest - MosdóTom George Étterem Budapest - BelsőTom George Étterem Budapest - MosdóTom George Étterem Budapest - BelsőTom George Étterem Budapest - Étel/italTom George Étterem Budapest - Étel/italTom George Étterem Budapest - Étel/italTom George Étterem Budapest - Étel/italTom George Étterem Budapest - Étel/italTom George Étterem Budapest - BelsőTom George Étterem Budapest - Külső képTom George Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2018. május 28.barátokkal járt itt
A TG Italiano régi célpontom. A Prime után ültünk ide be, szántszándékkal hagytuk ki ott a desszertet, hogy még egy helyet kipipáljunk. Ettünk egy citrommousse-t és egy Mille Feuille-t, mindkettő remek volt. Tetszett a beltér is. A pincérek sokan vannak s többnyire kedvesek. A falon hírességek, akik jártak már ott, Bill Clintontól hollywoodi színészekig.
Tom George Étterem Budapest - BelsőTom George Étterem Budapest - Étel/italTom George Étterem Budapest - Étel/italTom George Étterem Budapest - BelsőTom George Étterem Budapest - Belső