The Goat Herder - Espresso Bar Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

The Goat Herder - Espresso Bar Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. november 6.egyedül járt itt
Miután minden szépet és jót megírtak már előttem, csak megerősíteni tudom friss tapasztalatokkal. Én ma egy egészen kiváló costa ricai espresso macchiatot ittam (500 ft) és egy igen finom, könnyű citrom tortát (700 ft) fogyasztottam. Kiszolgálás udvarias, sőt, barátságos. (Nem magyarok? ! ) Hangulat laza. A hely kicsi.
Kiváló 2017. január 29.egyedül járt itt
Nagyon kellemes hangulatú, kedves kávézó a Keleti Pályaudvar közelében, de mégis csendes, kissé eldugott helyen. A kávéimádók mégis megtalálják, még a külföldiek is. Kiváló minőségű kávé, barátságos áron. Egy presszó tejjel 400 Ft, a cappuccino 500 Ft. Tea 500 Ft, forró csoki 650 Ft.
The Goat Herder - Espresso Bar Budapest - BelsőThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - BelsőThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Étel/italThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - BelsőThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Étlap/itallapThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Étlap/itallapThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Étel/italThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Étel/italThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Étel/italThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - EgyébThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. január 18.egyedül járt itt
Nem véletlenül van a Goat Herdernek annyi pozitív visszajelzése a világ legnagyobb élménybeszámoló-portálján. Itt tényleg minden együtt van, ami kellhet. Kedves kiszolgálás, rendkívül szépen megtervezett és kivitelezett beltér, bizalomgerjesztő szendvicsek és persze olyan minőségű, baráti áron mért kávé (mely nem 450-500 Ft vagy 550 mint az új hullámos kávék zöme, hanem 350), mellyel bekerültek a Gault Millau kalauz fővárosi Top 22-jébe.
The Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Külső képThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - MosdóThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - BelsőThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - BelsőThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - EgyébThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Étel/italThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - BelsőThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Külső képThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Külső képThe Goat Herder - Espresso Bar Budapest - Egyéb