Theo Papa Konyhája Budapest

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Theo Papa Konyhája Budapest vélemények

Kiváló 2021. március 28.a párjával járt itt
Itt elcsodálkoztam a sok negatív kommenttől.
Szerencse, hogy később olvastam mint rendeltem, így lett alkalmam egy igazán jó házhozszállító éttermet találni.
Az tény néha várni kell, de időben leadom a rendelésem és a probléma küszöbölve!
A kijárási tilalom miatt az sem utolsó ha nincs otthon sör azt is lehet rendelni. :)
Kiváló 2021. március 22.egyedül járt itt
Rendkívül régi motorosok már a kiszállító cégek közt. Már akkor nagy név volt mikor még csak a DP és az IT [moderálva - a szerk. ] létezett. Néha napon szoktam tőlük rendelni. Alapjáraton kifejezetten borsos árúak de a sok és igen gyakori akciók ezt feledtetik és kompenzálják. Egy ideje ingyenes a kiszolgálás.
Szörnyű 2020. augusztus 11.a párjával járt itt
A rendelt palacsinta romlott volt, a pizzán a lilahagyma szinte nyers, a bolognai pizza tésztája nyúlós volt. Nagy csalódás, innen mégegyszer nem rendelnek.
Kiváló 2020. augusztus 8.egyedül járt itt
Budapest legjobb helye! Minden kifogástalan volt!
Bátran ajánlom mindenkinek! Budapest legrégebbi és legmegbízthatóbb házhozszállítós cége! Az 1-et fizet kettőt kap pizza és tortilla akciók is tökéltesek! mindig innen rendelünk házibuliba vagy ha egy jo kis meccset akarunk megnézni a barátaimmal. a bőségtáljaik is kifogástalanok. nagyon szeretem
Szörnyű 2020. július 17.egyedül járt itt
3,5 órát kellett várni a jéghideg pizzára. Panasszal éltem. Felhívtak és kioktattak, hogy ennyi pénzért mit várok és az ilyen olcsójánosok miatt kell ilyen olcsón adniuk a pizzát. Miután a honlapjukon ezt szóvá tettem, ismét hívtak, és konkrétan elküldtek a k. anyámba és megfenyegettek, hogy eljönnek a címemre és majd akkor legyen nagy a szám [moderálva - a szerk. ]. . .
Szörnyű 2020. április 22.a párjával járt itt
Kritikán aluli a rendelés, 60-70 percet írnak, az inkább 3 órához közelít. A legszánalmasabb a drága kiszállítási díj ellenére is 3x annyi ideig tart kihozni, mint amit eredetielg írnak. (HA KIHOZZÁK, lehet, hogy önkényesen törlik a nélkül, hogy szólnának). Mellesleg a 60-70 perc alapból se kevés. . .
Szörnyű 2020. január 10.egyedül járt itt
NPn keresztül rendeltem, életemben először nem néztem utána egy helynek ahonnan ételt rendelek. Hiba volt. A felvitt 55-69 perces kiszállítást 130 perc alatt sikerült is abszolválni, mikor a nyilván túliskolázott futárnak jeleztem, hogy " tudom nem feltétlen a te hibád, de ha van lehetőség toljátok ki a várakozási időt, és akkor az ember nem innen rendel ha 1 órán belül szeretne enni"; válasz : "hát nem a szomszédban vagyunk".
Szörnyű 2019. december 20.egyedül járt itt
2,5 óra várakozás után sem kaptam meg az ételem. 10x próbáltam elérni az éttermet telefonon, sikertelenül, majd Facebook üzenetben nagy nehezen válaszoltak, felháborító stílusban és mikor szerettem volna lemondani a rendelést és visszakérni a pénzem, közölték, hogy nem lehet, benne van az ÁSZF-ben. SENKINEK NEM AJÁNLOM, HOGY VALAHA IS INNEN RENDELJEN!
Kiváló 2019. december 11.egyedül járt itt
Minőségi alapanyagok és finom ízek! Mindenkinek bátran ajánlom! Futárok kedvesek. Sajnos a csúszást bele kell kalkulálni, mert le van zárva az egész város, óriási dugó van! ! ! Több hozzászólásnál olvastam, hogy ezt nehezményezik, megértem őket, de gondoljanak a futár helyébe is, hogy hogy menjen, ha dugó van?
Szörnyű 2019. április 21.a párjával járt itt
Egyszerűen szőrnyű 2es fel orat vartam az etelre amit megrendeltem es miutan kihoztak egy undoritoan b.nko fiatalember futar hozta ki..
Senki ne rendeljen innen mert ez a hely szőrnyű!!