Theo Papa Konyhája Budapest

05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Theo Papa Konyhája Budapest vélemények

Szörnyű 2018. november 17.egyedül járt itt
Megbízhatatlan és abszolút fogyasztóellenes cég. Weboldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül rendeltem tőlük ételt, 60-90 perc várakozási időt írnak, a valóság viszont az, hogy 120 percnyi várakozás után sem hívnak fel, hogy mikor kapom meg a kért rendelést. Nem vacsorát, ebédet rendeltem. Amint panaszt tettem, megérkezett a futár a KIHŰLT ételekkel.
Szörnyű 2018. szeptember 18.egyedül járt itt
A honlapjukon rendeltem egy pizzát, éltemben először és utoljára. A rendelés után több, mint másfél órával érkezett egy át nem sült, szivacsos állagú, hideg pizza. Elvileg olasz paradicsom alap volt rajta, a valóságban talán még nyomokban sem volt alapszósz a pizzán. Ha ez náluk az általános, akkor a város szégyene, hogy ezek még nem zártak be.
Szörnyű 2018. június 29.a párjával járt itt
Csak online rendeltem, de nem elég, hogy irdatlan kiszállítási díjat szolgálnak fel, még önkényesen törölni is akarták a rendelésem. 3 órámba és nem kevés fenyegetőzésembe került, hogy kihozzák a kaját. Annyira meg van nehezítve a rendelés, hohy gyanítom az egész csak kamu! Óvakodjatok tőle!
Szörnyű 2018. június 10.a párjával járt itt
Szánalmas! Egy ételrendelő oldalon [moderálva - a szerk. ] rendeltem tőlük, de nem kaptam meg, mert nem tudtak telefonon felhívni. Állítólag a rendelésnél ők közlik, hogy addig nem kapom meg az ételt, amig telefonon nem egyeztetünk (nincs ilyen opció). . . . node akkor minek akkor az említett oldal [moderálva - a szerk. ]?
Szörnyű 2018. március 10.egyedül járt itt
Mérhetetlen csalódás és elfogadhatatlan a hozzáállása ennek az étteremnek! ! ! Elfogadhatatlan az, hogy a 10:35 kor ételrendelő weboldalon [moderálva - a szerk. ] leadott rendelés 13:13 kor érkezik meg úgy, hogy a futár elmondta 25 perce vette fel a pizzákat és senkinek nem mondott 5-6 percet! !
Szörnyű 2017. augusztus 13.egyedül járt itt
sz*r volt nagyon, gusztustalan az etterem es a kiszallitas szornyu. nem ajanlanam senkinek, meg azoknak sem akiket utalok:D
Kiváló 2017. június 3.egyedül járt itt
Theo Papa. Nem kell bemutatni. Az egyik lerégebbi ételkiszállitó cég. Már 20 éve a pályán vannak. Több féle ételt is kihoznak. Én speciel pizzát szoktam kérni. 3 méretben arulják. 26 cm-es(Biggie) 32 cm-es(Grand) és 45 cm-es(Brutalica). Az ár fekvés elég vegyes. A 26 cm-es pizza olcsó. Megéri. A 32-es drága. A 45-ös közepes ár.