Theo Papa Konyhája Budapest

étterem, pizzéria
Theo Papa Konyhája Budapest
Theo Papa Konyhája BudapestTheo Papa Konyhája Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?

Theo Papa Konyhája Budapest vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 11.a párjával járt itt
A rendelt palacsinta romlott volt, a pizzán a lilahagyma szinte nyers, a bolognai pizza tésztája nyúlós volt. Nagy csalódás, innen mégegyszer nem rendelnek.
Szörnyű 2020. július 17.egyedül járt itt
3,5 órát kellett várni a jéghideg pizzára. Panasszal éltem. Felhívtak és kioktattak, hogy ennyi pénzért mit várok és az ilyen olcsójánosok miatt kell ilyen olcsón adniuk a pizzát. Miután a honlapjukon ezt szóvá tettem, ismét hívtak, és konkrétan elküldtek a k. anyámba és megfenyegettek, hogy eljönnek a címemre és majd akkor legyen nagy a szám [moderálva - a szerk. ]. . .
Szörnyű 2020. április 22.a párjával járt itt
Kritikán aluli a rendelés, 60-70 percet írnak, az inkább 3 órához közelít. A legszánalmasabb a drága kiszállítási díj ellenére is 3x annyi ideig tart kihozni, mint amit eredetielg írnak. (HA KIHOZZÁK, lehet, hogy önkényesen törlik a nélkül, hogy szólnának). Mellesleg a 60-70 perc alapból se kevés. . .
Szörnyű 2020. január 10.egyedül járt itt
NPn keresztül rendeltem, életemben először nem néztem utána egy helynek ahonnan ételt rendelek. Hiba volt. A felvitt 55-69 perces kiszállítást 130 perc alatt sikerült is abszolválni, mikor a nyilván túliskolázott futárnak jeleztem, hogy " tudom nem feltétlen a te hibád, de ha van lehetőség toljátok ki a várakozási időt, és akkor az ember nem innen rendel ha 1 órán belül szeretne enni"; válasz : "hát nem a szomszédban vagyunk".
Szörnyű 2019. december 20.egyedül járt itt
2,5 óra várakozás után sem kaptam meg az ételem. 10x próbáltam elérni az éttermet telefonon, sikertelenül, majd Facebook üzenetben nagy nehezen válaszoltak, felháborító stílusban és mikor szerettem volna lemondani a rendelést és visszakérni a pénzem, közölték, hogy nem lehet, benne van az ÁSZF-ben. SENKINEK NEM AJÁNLOM, HOGY VALAHA IS INNEN RENDELJEN!
Szörnyű 2019. április 21.a párjával járt itt
Egyszerűen szőrnyű 2es fel orat vartam az etelre amit megrendeltem es miutan kihoztak egy undoritoan b.nko fiatalember futar hozta ki..
Senki ne rendeljen innen mert ez a hely szőrnyű!!
Szörnyű 2018. november 17.egyedül járt itt
Megbízhatatlan és abszolút fogyasztóellenes cég. Weboldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül rendeltem tőlük ételt, 60-90 perc várakozási időt írnak, a valóság viszont az, hogy 120 percnyi várakozás után sem hívnak fel, hogy mikor kapom meg a kért rendelést. Nem vacsorát, ebédet rendeltem. Amint panaszt tettem, megérkezett a futár a KIHŰLT ételekkel.
Szörnyű 2018. szeptember 18.egyedül járt itt
A honlapjukon rendeltem egy pizzát, éltemben először és utoljára. A rendelés után több, mint másfél órával érkezett egy át nem sült, szivacsos állagú, hideg pizza. Elvileg olasz paradicsom alap volt rajta, a valóságban talán még nyomokban sem volt alapszósz a pizzán. Ha ez náluk az általános, akkor a város szégyene, hogy ezek még nem zártak be.
Szörnyű 2018. június 29.a párjával járt itt
Csak online rendeltem, de nem elég, hogy irdatlan kiszállítási díjat szolgálnak fel, még önkényesen törölni is akarták a rendelésem. 3 órámba és nem kevés fenyegetőzésembe került, hogy kihozzák a kaját. Annyira meg van nehezítve a rendelés, hohy gyanítom az egész csak kamu! Óvakodjatok tőle!
Szörnyű 2018. június 10.a párjával járt itt
Szánalmas! Egy ételrendelő oldalon [moderálva - a szerk. ] rendeltem tőlük, de nem kaptam meg, mert nem tudtak telefonon felhívni. Állítólag a rendelésnél ők közlik, hogy addig nem kapom meg az ételt, amig telefonon nem egyeztetünk (nincs ilyen opció). . . . node akkor minek akkor az említett oldal [moderálva - a szerk. ]?