Theo Papa Konyhája Budapest

étterem, pizzéria
Theo Papa Konyhája Budapest
Theo Papa Konyhája BudapestTheo Papa Konyhája Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló

Theo Papa Konyhája Budapest vélemények

Szörnyű 2018. március 10.egyedül járt itt
Mérhetetlen csalódás és elfogadhatatlan a hozzáállása ennek az étteremnek! ! ! Elfogadhatatlan az, hogy a 10:35 kor ételrendelő weboldalon [moderálva - a szerk. ] leadott rendelés 13:13 kor érkezik meg úgy, hogy a futár elmondta 25 perce vette fel a pizzákat és senkinek nem mondott 5-6 percet! !
Szörnyű 2017. augusztus 13.egyedül járt itt
sz*r volt nagyon, gusztustalan az etterem es a kiszallitas szornyu. nem ajanlanam senkinek, meg azoknak sem akiket utalok:D
Kiváló 2021. március 28.a párjával járt itt
Itt elcsodálkoztam a sok negatív kommenttől.
Szerencse, hogy később olvastam mint rendeltem, így lett alkalmam egy igazán jó házhozszállító éttermet találni.
Az tény néha várni kell, de időben leadom a rendelésem és a probléma küszöbölve!
A kijárási tilalom miatt az sem utolsó ha nincs otthon sör azt is lehet rendelni. :)
Kiváló 2021. március 22.egyedül járt itt
Rendkívül régi motorosok már a kiszállító cégek közt. Már akkor nagy név volt mikor még csak a DP és az IT [moderálva - a szerk. ] létezett. Néha napon szoktam tőlük rendelni. Alapjáraton kifejezetten borsos árúak de a sok és igen gyakori akciók ezt feledtetik és kompenzálják. Egy ideje ingyenes a kiszolgálás.
Kiváló 2020. augusztus 8.egyedül járt itt
Budapest legjobb helye! Minden kifogástalan volt!
Bátran ajánlom mindenkinek! Budapest legrégebbi és legmegbízthatóbb házhozszállítós cége! Az 1-et fizet kettőt kap pizza és tortilla akciók is tökéltesek! mindig innen rendelünk házibuliba vagy ha egy jo kis meccset akarunk megnézni a barátaimmal. a bőségtáljaik is kifogástalanok. nagyon szeretem
Kiváló 2019. december 11.egyedül járt itt
Minőségi alapanyagok és finom ízek! Mindenkinek bátran ajánlom! Futárok kedvesek. Sajnos a csúszást bele kell kalkulálni, mert le van zárva az egész város, óriási dugó van! ! ! Több hozzászólásnál olvastam, hogy ezt nehezményezik, megértem őket, de gondoljanak a futár helyébe is, hogy hogy menjen, ha dugó van?
Kiváló 2017. június 3.egyedül járt itt
Theo Papa. Nem kell bemutatni. Az egyik lerégebbi ételkiszállitó cég. Már 20 éve a pályán vannak. Több féle ételt is kihoznak. Én speciel pizzát szoktam kérni. 3 méretben arulják. 26 cm-es(Biggie) 32 cm-es(Grand) és 45 cm-es(Brutalica). Az ár fekvés elég vegyes. A 26 cm-es pizza olcsó. Megéri. A 32-es drága. A 45-ös közepes ár.