Tortusz cukrászda Budapest

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Tortusz cukrászda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Átlagos 2024. március 1., kollégákkal járt itt
Elmosolyodtam, amikor láttam, hogy Ugor értékelőtársam is kb. azt a kört futotta be a napokban, mint én itt a XI. kerületben. Kijöttem ebédelni a villamossal, úgy voltam vele, ha a 4-es jön előbb, akkor az Alléé-tól indulok el, ha a 6-os, akkor a Móricz Zsigmond körtérről.
Tortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Külső képTortusz cukrászda Budapest - Külső képTortusz cukrászda Budapest - Külső képTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Külső képTortusz cukrászda Budapest - Külső kép
2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
2024. február 29.egyedül járt itt
Hiába na, öregszik az ember, felejt, meg összekever mindent, szóval csak bután pislogtam, hogy mi van itt? Tortusz? Mióta? Itt a Sweet Vegán volt, kellemes kis barátságos hely, most meg valami egyéb. . . mi az egyéb? Hát ha csak nevet változtatott. A felfedezés vágyával be, most is mindenféle mentes dolgok vannak itt, és, miután éppen ettem korábban valamit Ica mamánál, hát itt lehet rá inni meg sütit enni.
Tortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - Külső képTortusz cukrászda Budapest - EgyébTortusz cukrászda Budapest - EgyébTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - EgyébTortusz cukrászda Budapest - EgyébTortusz cukrászda Budapest - EgyébTortusz cukrászda Budapest - EgyébTortusz cukrászda Budapest - EgyébTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - Étlap/itallapTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - Étel/italTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - BelsőTortusz cukrászda Budapest - Külső képTortusz cukrászda Budapest - Étel/ital
2022. február 23.egyedül járt itt
Régen voltam már itt, nem tudom, hogy miért, de ma jó ötlet volt bejönni. Kis csevegés után, ami velejár az itteni látogatással, ajánlatot kértem, hogy mit egyek, a barackos-gesztenyés torta volt az ötlet, annyira finom volt, hogy azonnal csomagoltattam és haza is vittem belőle.
Átlagos 2019. június 30.egyedül járt itt
Egy kuponos akcióba ugrottam be, nem először, bár a legutóbbi nem túl pozitív élmények után egy időre hanyagoltam őket, de voltak még fel nem használt virtuális nyereménypénzeim, így nem akartam veszni hagyni. Helyszín a Bartók Béla út, egy új nyitású helynek tűnik, legalábbis korábbról nem tűnt fel a létezésük.
Kiváló 2019. június 26.egyedül járt itt
Szóval, a simán az "odavagyok érte" kategória. Egy hónapja nyílt, már egy ideje vadászom is, de pl. hétfőn-kedden zárva is van, ilyenkor rendre elfutok mellette. Ma ügyes voltam és nyitva is találtam. Kis tünemény. Láthatóan rövid időn belül népszerű lett, szinte nem volt üresjárat, amíg ott ettem, jöttek-mentek az emberek.