Bécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest

Így is ismerheted: Trió Lord Étterem & Sörház
3,3
étterem, vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út BudapestBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Bécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest vélemények

2082
Átlagos 2020. október 2.egyedül járt itt
Ma itt ettem, de a hely neve már Bécsiszelet Vendéglő. Érdekes kétarcúság jellemző rá. Egészen lepukkant környéken van, ha úgy vesszük, lakótelepek és ipari romok között, de belül azért van egy bizonyos polgári patinája is, meg egy bizonyos, félig-meddig proli kültelkisége. De nézzük a jobbik oldalát!
Bécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - MosdóBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - MosdóBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Belső
Átlagos 2017. szeptember 27.családjával járt itt
A kedves fiatal pincérlányok alig szoknyában nem tudják, milyen bora van az étteremnek. Az étlapon is csak annyi van, hogy egri vagy a ház bora. De hogy milyen szőlőből? ? Ráadásul sajnos azt sem tudják, hogy a következő pohár száraz vörösbort - ha már a vendég mégis megelőlegezte a bizalmat az egri "nem tudom" bornak - nem negyed órával később kérik a desszerthez, hanem még a főételhez szeretnék elfogyasztani.
2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Voltunk már itt pár évvel ezelőtt, akkor még Ferenc Ferdinánd névre hallgatott az étterem. A cégtáblán kívül nem változott semmi, a berendezés, a békebeli fogások, a bőséges adagok, a kitűnő cseh sör ugyanaz. Talán csak a személyzet létszámát csökkentették. Nem kellett volna. Az egy szál pincér nem győzi az iramot, bár nem sok a vendég.
Bécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - Hengermalom út Budapest - Étel/ital