TRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest

3,5
pizzéria, pékség
TRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest
TRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar BudapestTRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest

Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

TRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest vélemények

2019. június 6.a párjával járt itt
A Nyugati pályaudvaron a vágányok előtt található ez a büfé, ami a többi Trio Pizzától eltérően édes süteményeket is árul. Az utóbbi időben többször utaztam vonattal, és néhányszor megkívántam a kínálatot. A pizza a lánc többi egységéhez hasonló egyszerű, olcsó pizzaszelet, még elfogadható minőséggel.
Átlagos 2018. szeptember 1.egyedül járt itt
A Nyugati Pályaudvar várójában található pékség, pizzéria, gyorsbüfé kombó, az információs táblák előtt, a főbejáratnál. A lokációnak köszönhetően folyamatos a vendégforgalom, melyet kényelmes sebességgel, magukat nem túlpörgetve kezel le a több fős személyzet. Az egyik pultnál a péksütiket, pékárukat, a másiknál a pizzákat adják ki.
TRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest - EgyébTRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest - EgyébTRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest - Külső képTRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italTRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italTRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italTRIO Pizza & Fornetti - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/ital