Tündérkert Kínai Étterem Budapest

Tündérkert Kínai Étterem BudapestTündérkert Kínai Étterem Budapest
Tündérkert Kínai Étterem BudapestTündérkert Kínai Étterem Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Hotel Panoráma Balatongyörök - Bomba tavasz
Bomba tavasz
2024.06.21-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök

Tündérkert Kínai Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Gyenge 2022. december 20.egyedül járt itt
Elég régen itt van ez a hely a Margit körúton, úgy emlékszem, 25 éve a barátnőm apja itt jelentette be, hogy el fog válni a feleségétől. Hú, ez aztán régi sztori, és akkor még egy kifejezetten elegáns kínai étteremnek minősölt a Rózsadomb tövében. Most valahogy a Mammuton keresztül vergődtem ide egy pár napja, semmi nem volt szimpatikus, hát választottam ezt.
Tündérkert Kínai Étterem Budapest - EgyébTündérkert Kínai Étterem Budapest - MosdóTündérkert Kínai Étterem Budapest - MosdóTündérkert Kínai Étterem Budapest - MosdóTündérkert Kínai Étterem Budapest - MosdóTündérkert Kínai Étterem Budapest - EgyébTündérkert Kínai Étterem Budapest - BelsőTündérkert Kínai Étterem Budapest - BelsőTündérkert Kínai Étterem Budapest - Étel/italTündérkert Kínai Étterem Budapest - Külső képTündérkert Kínai Étterem Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
Átlagos 2015. december 7.egyedül járt itt
Húsz esztendeje pár évig a Bem rakparton laktam, s mivel szerettük a távolkeleti ízeket, többször is megfordultunk a Bem József utcai, azóta megszűnt „kis kínaiban” valamint a Tündérkert névre hallgató, Margit körúti „nagy kínaiban”, mely inkább étterem volt akkoron nem büfé.
Tündérkert Kínai Étterem Budapest - BelsőTündérkert Kínai Étterem Budapest - Étel/italTündérkert Kínai Étterem Budapest - BelsőTündérkert Kínai Étterem Budapest - BelsőTündérkert Kínai Étterem Budapest - Külső képTündérkert Kínai Étterem Budapest - Külső kép