Vaj - József Attila utca Budapest

3,5Kiszolgálás
4,5Hangulat
2,5Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.22-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
117.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Vaj - József Attila utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 371 városban járt márFelfedező - 2507 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26860 feltöltött kép
2024. június 13.a párjával járt itt
A második Vajban, a Vaj Sas-ban, ahogy magukat nevezik, melynek olyan jelmondatait írták ki az utcafrontra, mint hogy "kenyérre kenünk" vajban fürösztünk, a minap jártunk. Két éve még más néven működött itt egy hasonlóképpen jól kitalált egység, nem sokáig bírták. A Vaj jelmondatai jók, ezt szögezzük le.
4Kiszolgálás
5Hangulat
2Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Vaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - Egyéb
Még több kép (4 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96893 feltöltött kép
2024. május 12.egyedül járt itt
Az első Vaj, avagy Vajbirodalomnak a nyitást követően nagy rajongója voltam, a helyszín szintén sokan mások zarándokhelyévé vált a Rákóczi tér sarkán. A nagy népszerűség okán a Vaj-csapat a bővülés útjára lépett, és a Deák tér közelében megnyitották a 2. egységüket.
3Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Vaj - József Attila utca Budapest - Külső képVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - BelsőVaj - József Attila utca Budapest - MosdóVaj - József Attila utca Budapest - MosdóVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - BelsőVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étlap/itallapVaj - József Attila utca Budapest - BelsőVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Külső képVaj - József Attila utca Budapest - Külső kép
Még több kép (15 db) >>