Vaj - József Attila utca Budapest

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló
220.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Vaj - József Attila utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 377 városban járt márFelfedező - 2551 helyen első értékelőNépszerű író - 1402 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 27409 feltöltött kép
2024. június 13.a párjával járt itt
A második Vajban, a Vaj Sas-ban, ahogy magukat nevezik, melynek olyan jelmondatait írták ki az utcafrontra, mint hogy "kenyérre kenünk" vajban fürösztünk, a minap jártunk. Két éve még más néven működött itt egy hasonlóképpen jól kitalált egység, nem sokáig bírták. A Vaj jelmondatai jók, ezt szögezzük le.
Vaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - EgyébVaj - József Attila utca Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3377 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 97144 feltöltött kép
2024. május 12.egyedül járt itt
Az első Vaj, avagy Vajbirodalomnak a nyitást követően nagy rajongója voltam, a helyszín szintén sokan mások zarándokhelyévé vált a Rákóczi tér sarkán. A nagy népszerűség okán a Vaj-csapat a bővülés útjára lépett, és a Deák tér közelében megnyitották a 2. egységüket.
Vaj - József Attila utca Budapest - Külső képVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - BelsőVaj - József Attila utca Budapest - MosdóVaj - József Attila utca Budapest - MosdóVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - BelsőVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étlap/itallapVaj - József Attila utca Budapest - BelsőVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Étel/italVaj - József Attila utca Budapest - Külső képVaj - József Attila utca Budapest - Külső kép