Veranda Grill & Wine Étterem Budapest

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Veranda Grill & Wine Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2023. szeptember 22., kollégákkal járt itt
Kollégák ajánlása alapján kerestük fel mi is a Veranda Éttermet, amely hétköznap ebédidőben 11. 30-14. 30/15. 00 óra között nemcsak ebédmenüt , de svédasztalos ebédmenüt is kínál. Helyileg a IX. kerületben a Vendel Irodaház földszintjén találhatóak.
Veranda Grill & Wine Étterem Budapest - EgyébVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étel/italVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étel/italVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - BelsőVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - BelsőVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - MosdóVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - MosdóVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - BelsőVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - BelsőVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - BelsőVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étel/italVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étel/italVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étel/italVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étlap/itallapVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étel/italVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - BelsőVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étlap/itallapVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - BelsőVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Étel/italVeranda Grill & Wine Étterem Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. június 16.a párjával járt itt
Ebédre jártam itt, tehát hétköznapi konyhát vártunk, hétköznap déli forgalommal. Ebben nem csalódtunk a barátnőmmel. Abban már igen, hogy a kért paradicsomleves nem volt túl sűrű, és hogy az egyik paellában kevesebb osztriga volt, ellenben valami műanyag tasakszerű izé.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. április 23.családjával járt itt
Barátokkal voltunk egy vacsorán az étteremben az ünnepek előtt pár héttel. Nagyon kellemes meglepetés volt, kedves de nem tolakodó pincérek, tiszta környezet,és illemhely, választékos svéd asztal. Jó ár érték arány úgy az ételek, mint az italok tekintetében. Ezért is foglaltunk asztal Húsvét Vasárnapra. Nem csalódtunk, nagyon finom ebéd várt. Mindenkinek ajánlom. Visszatérünk!
Veranda Grill & Wine Étterem Budapest a térképen
1096 BudapestVendel u. 9.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • reggelizési lehetőség • széles borválaszték
H-P
Szo