Zsófi
Országjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Zsófi adatlapja

Regisztráció2013.05.20
Utoljára itt2021.11.04

Kiváló 2014. február 21.családjával járt itt
Fiam születés napját szerettük volna megünnepelni egy egyszerű ebéddel amit nem nekem kell elkészítenem, mégis valami nagyon finomat szerettem volna. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagyszerű, kedves, hangulatos éttermet találunk a neten pár órával az indulás előtt.
Kiváló 2014. szeptember 28.barátokkal járt itt
Baráti társasággal és némi fenntartással érkeztünk a birtokra, de ahogy kiléptünk a kocsiból minden kételyünk elszállt. Csodálatos környezetben, tiszta rendezett családias hangulatú szállás, mosolygós, segítőkész,de nem tolakodó személyzet - és ez igaz még a kertészre is - fogadott bennünket. A borok és az ételek kiválóak, ízletesek.
Kiváló 2016. április 27.barátokkal járt itt
2014 márciusában Írtam értékelésemet az első korsóról,és azóta semmi nem változott. A kiszolgálás gyors és udvarias, nem tolakodó,de figyelmes. A mellék helyiség is tiszta, ami nem jellemző a budapesti vendéglátó helyekre. Asztalt foglalni kell, mert ritkán van szabad hely, de megéri. Egyszerű szendvicsek, saláták, mindez leöblítve egy korsóval.