Viet Cuisine Budapest

Viet Cuisine BudapestViet Cuisine Budapest
Viet Cuisine BudapestViet Cuisine Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Viet Cuisine Budapest vélemények

Átlagos 2019. május 12.egyedül járt itt
Azt nem mondanám, hogy Ugor értékelése alapján annyira kedvet kaptam volna, hogy a lehető leggyorsabban megrohamozzam a Viet Cuisine-t, de annyira nem tűnt rossznak, hogy lehúzzam a listámról. Az Arany János metrómegálló és a Toldy Mozi közelében lévő kis vietnami kifőzde. Azt kell, hogy mondjam, hogy a helyben evésre szinte alkalmatlan.
Viet Cuisine Budapest - Étel/italViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - Külső képViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - Étel/italViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - Étel/italViet Cuisine Budapest - Étel/italViet Cuisine Budapest - Étel/italViet Cuisine Budapest - Külső kép
2076
Átlagos 2018. február 16.egyedül járt itt
Tegnap csak úgy éppen megéhezőben a Toldi mozi előtt továbbsétáltam pár métert és ezt találtam. Hopp, egy újabb vietnami büfé! De lehet, hogy csak ritkán járok errefelé. Akkor együnk itt. Pici, célnak éppen megfelelő, nagyobb tömeget ellátni nem tudó hely, de kedves, praktikus és gyors. Pénzt vigyél, kártyázni itt sem lehet.
Viet Cuisine Budapest - Külső képViet Cuisine Budapest - Étlap/itallapViet Cuisine Budapest - Étel/italViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - BelsőViet Cuisine Budapest - Étlap/itallap