Vígvarjú Étterem Budapest
1051 Budapest, Vigadó tér 2.

Vígvarjú Étterem Budapest a térképen

Vígvarjú Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónk alkalmából látogatunk el a két éve nyílt étterembe, már Valentin Napon is el akartunk jönni, de a telt ház miatt nem tudtunk asztalt foglalni. A Vigadó egyébként is csodaszép épületében található, óriási belmagasság, főúri pompa hangulata van. Az ételek nagyon finomak, a zöldborsó veluté lenyűgöző, feleségem soha nem evett ilyen finom borsó levest, a vajbab krémleves csülökkel is fantasztikus.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Vakvarjús törzsvendégként igazán öröm számomra, hogy egy ilyen előkelő környezetű "Vakvarjúban" ebédelhetek minden nap a belvárosban, megfizethető áron, fantasztikus ételeket, tekintettel arra, hogy a Vígvarjúban "DÉLI MENÜ"-vel várnak minden nap. A kiszolgálás profi és végtelenül kedves, mint minden Vakvarjúban! Köszönöm Vígvarjú!

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Gyerek születésnapot mentünk ünnepelni ide. Két VakVarjút már ismertünk, így gondoltuk kipróbáljuk ezt az új éttermet is. Gyönyörű, patinás helyen, a felújított Vigadó épületében nyílt pár hónapja. Bár a gyerekek nagyon várták, hogy kenyérlángost egyenek, ez sajnos itt nem volt. Mint kiderült, ez az egyetlen, ami hiányzik a többi VakVarjú étteremhez képest :).
Gyöngyös

2087 hasznos szavazat
2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A VígVarjú talányos neve a VakVarjú éttermek nevéből és a legújabb egységüknek helyet adó Vigadóból született meg, 2017 novemberben nyitottak meg. A helyszín az 5. kerület szíve, a Vigadó gyönyörű épületének földszintje. Korábban egy kávézó működött itt, de kisebb alapterületen, még előtte a Pesti Vigadó Étterem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.08.21. - 2019.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.283 - 16.123,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.09.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.713 - 27.638,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval