Vígvarjú Étterem Budapest
1051 Budapest, Vigadó tér 2.

Vígvarjú Étterem Budapest a térképen

Vígvarjú Étterem Budapest értékelése:

étterem

Vígvarjú Étterem Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Vígvarjú Étterem Budapest vélemények

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Vakvarjús törzsvendégként igazán öröm számomra, hogy egy ilyen előkelő környezetű "Vakvarjúban" ebédelhetek minden nap a belvárosban, megfizethető áron, fantasztikus ételeket, tekintettel arra, hogy a Vígvarjúban "DÉLI MENÜ"-vel várnak minden nap. A kiszolgálás profi és végtelenül kedves, mint minden Vakvarjúban! Köszönöm Vígvarjú!

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Gyerek születésnapot mentünk ünnepelni ide. Két VakVarjút már ismertünk, így gondoltuk kipróbáljuk ezt az új éttermet is. Gyönyörű, patinás helyen, a felújított Vigadó épületében nyílt pár hónapja. Bár a gyerekek nagyon várták, hogy kenyérlángost egyenek, ez sajnos itt nem volt. Mint kiderült, ez az egyetlen, ami hiányzik a többi VakVarjú étteremhez képest :).

2036 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A VígVarjú talányos neve a VakVarjú éttermek nevéből és a legújabb egységüknek helyet adó Vigadóból született meg, 2017 novemberben nyitottak meg. A helyszín az 5. kerület szíve, a Vigadó gyönyörű épületének földszintje. Korábban egy kávézó működött itt, de kisebb alapterületen, még előtte a Pesti Vigadó Étterem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 13.699,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.21. - 2020.04.19.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budapest
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Vígvarjú Étterem BudapestX