Vígvarjú Étterem Budapest
1051 Budapest, Vigadó tér 2.

Vígvarjú Étterem Budapest a térképen

Vígvarjú Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Házassági évfordulónk alkalmából látogatunk el a két éve nyílt étterembe, már Valentin Napon is el akartunk jönni, de a telt ház miatt nem tudtunk asztalt foglalni. A Vigadó egyébként is csodaszép épületében található, óriási belmagasság, főúri pompa hangulata van. Az ételek nagyon finomak, a zöldborsó veluté lenyűgöző, feleségem soha nem evett ilyen finom borsó levest, a vajbab krémleves csülökkel is fantasztikus.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Vakvarjús törzsvendégként igazán öröm számomra, hogy egy ilyen előkelő környezetű "Vakvarjúban" ebédelhetek minden nap a belvárosban, megfizethető áron, fantasztikus ételeket, tekintettel arra, hogy a Vígvarjúban "DÉLI MENÜ"-vel várnak minden nap. A kiszolgálás profi és végtelenül kedves, mint minden Vakvarjúban! Köszönöm Vígvarjú!

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Gyerek születésnapot mentünk ünnepelni ide. Két VakVarjút már ismertünk, így gondoltuk kipróbáljuk ezt az új éttermet is. Gyönyörű, patinás helyen, a felújított Vigadó épületében nyílt pár hónapja. Bár a gyerekek nagyon várták, hogy kenyérlángost egyenek, ez sajnos itt nem volt. Mint kiderült, ez az egyetlen, ami hiányzik a többi VakVarjú étteremhez képest :).
Gyöngyös

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A VígVarjú talányos neve a VakVarjú éttermek nevéből és a legújabb egységüknek helyet adó Vigadóból született meg, 2017 novemberben nyitottak meg. A helyszín az 5. kerület szíve, a Vigadó gyönyörű épületének földszintje. Korábban egy kávézó működött itt, de kisebb alapterületen, még előtte a Pesti Vigadó Étterem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 14.797,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 19.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Kiss Vendégház
Kemence
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.414 - 11.045,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.10.21. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Vígvarjú Étterem BudapestX