VIN.VIN Vietnami Étterem Budapest

Így is ismerheted: Vin.Vin Vietnami Étterem - Dunavirág utca
étterem, kávézó - kávéház, sushi bár
VIN.VIN Vietnami Étterem Budapest

Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

VIN.VIN Vietnami Étterem Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2022. február 11.családjával járt itt
Szeretjük az ázsiai konyhát, ezért kerestünk egy ilyen éttermet. Ismerősők ajánlották, hogy szép, kulturált környezet, sokféle étel, barátságos kiszolgálás. Nagy adagok, jó áron és finom ízekkkel. Tényleg nem csalódtunk, ide máskor is el kell jönni. Szerencsére nem voltak sokan a jó tágas helyiségben.
VIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - EgyébVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - EgyébVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - EgyébVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Egyéb
Átlagos 2021. június 13.egyedül járt itt
Jártam már itt korábban is, most úgy hozta az élet, hogy újra megnéztem, mivel a közelben jártam az irodaházban ügyet intézni. Kerületi lakosként ingyenes a parkolás az utcán, és általában van is szabad hely. Ebédidőben hétköznap kedvező árú menüt kínálnak, leves, főétel és egy 0,5 l-es szénsavas üdítő 1450 Ft.
VIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Külső képVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Külső képVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Külső képVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - MosdóVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Külső képVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Külső képVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étlap/itallapVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - MosdóVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Külső képVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étlap/itallapVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étlap/itallapVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étlap/itallapVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Étel/italVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - BelsőVIN.VIN Vietnami Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2020. január 31.a párjával járt itt
Párommal egy hideg januári napon tértünk be ide. Hezitáltunk ugyan, mert még nem ettünk vietnámi étteremben. Én kissé féltem, hogy olyan olajos lesz mint a kínai kaja, mert ránézésre kifejezetten hasonló jellegű. Szóval végül egy pincér megjelent két gusztusos nagyadag étellel, melyekről megállapítottam, hogy egyáltalán nem olajosak.
Kiváló 2017. július 12.a párjával járt itt
Az étterem az önkiszolgáló és a hagyományos vendéglátás mosolyogtató keveréke. Ugyan magad választod ki a pultból vagy a színes képekről az ételt, de a lelkes főnök úr ott toporog a sor elején, és mindenkit megdicsér, hogy milyen jól választott. A bizonytalankodóknak ajánl valamit, elmondja, melyik étel mit tartalmaz.
2017. január 31.egyedül járt itt
Bevallom, kizárólag a bónusz miatt jöttem el éppen ide enni. A Dunavirág utcában lévő irodaház utolsó sarkán található ez a vietnami étterem. A felirat nem látszik tükröződő üvegfalon, de könnyen megismerjük a zöld-sárga csíkozásról. A belső tér leginkább egy üzemi étkezdére, menzára emlékeztet.