Vinolia Bistro Budapest

Centrooms Hotel Eger
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Csobbanás a nyárba
Csobbanás a nyárba
07.01-08.31.
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Vital wellness
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Vinolia Bistro Budapest vélemények

Szörnyű 2015. július 23.barátokkal járt itt
A Vinolia Café alul tudja múlni önmagát. Ez már nem kérdés. Magas ár, alacsony színvonal. Senkinek nem ajánlom. a kiszolgálás minősége, a bambaság, amit ott tapasztaltunk, nem kedvcsináló. A limonádé szirupból, szódából és 3 félkarika citromból áll, ronda és igénytelen.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Gyenge 2015. február 17.barátokkal járt itt
Valamelyik honlapon olvastam a Vinoliáról. Kívülről már erősen turistacsalogatónak tűnik a hely, bentről s különösen megnézve az itallapot ez a benyomás erősödik. Sebaj, ha már ott vagyunk, iszunk valamit. A borlapon a rosék jellemzően 2013-asak, de a pulton látunk néhány palack Prantner rosét, melyek valamiféle érthetetlen okból nem kerültek be a hűtőbe.
Vinolia Bistro Budapest - Külső kép
2014. október 13.egyedül járt itt
Furcsa érzés a szülővárosomban turistaként érezni magam, itt a Vinoliában valami ilyesmit éltem meg. A Március 15. téren, a Mátyás Pince szomszédságában rajtam kívül csak külföldi turisták voltak, az a típus, akik nem arra törekednek, hogy napi 50 múzeumot megnézzenek és 3 nap alatt kipipálják a Lonely Planetet, az apróbetűs részeket is beleértve, hanem inkább az ücsörgős, rácsodálkozós, a város hangulatát megélő utazóké.
Vinolia Bistro Budapest - Külső képVinolia Bistro Budapest - Külső képVinolia Bistro Budapest - Étel/italVinolia Bistro Budapest - Étel/italVinolia Bistro Budapest - Étel/italVinolia Bistro Budapest - EgyébVinolia Bistro Budapest - EgyébVinolia Bistro Budapest - Külső képVinolia Bistro Budapest - EgyébVinolia Bistro Budapest - Étlap/itallapVinolia Bistro Budapest - Külső képVinolia Bistro Budapest - BelsőVinolia Bistro Budapest - BelsőVinolia Bistro Budapest - Külső kép