Claree

Claree adatlapja

Regisztráció2014.06.24
Utoljára itt2018.03.29

2014. június 24.barátokkal járt itt
Már régen nézegettem a helyet, mert a közelben lakom. Amikor az egyik tévéműsorban megláttam, hogy már többedszerre kiváló étteremnek választotta egy szakmai zsűri, eldöntöttem, végre kipróbálom. A barátaimmal sok mindent megkóstoltunk, egymás ételeit sem hagytuk ki, mivel minden ínycsiklandó volt.
Szörnyű 2015. július 23.barátokkal járt itt
A Vinolia Café alul tudja múlni önmagát. Ez már nem kérdés. Magas ár, alacsony színvonal. Senkinek nem ajánlom. a kiszolgálás minősége, a bambaság, amit ott tapasztaltunk, nem kedvcsináló. A limonádé szirupból, szódából és 3 félkarika citromból áll, ronda és igénytelen.
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Nagyon vágytam erre a helyre. Ha már éppen Gyulán járunk, mindenképpen beugrunk. Először csak szerettem volna látni a helyet. Végül mennyei ízeket is a számba toltam. Mondtam is mindenkinek, hogy ahhoz képest, hogy ez a "Százéves torta", egész tűrhető állaga van. :) A kiszolgálás nagyon kedves és készséges volt, a bútorok kellemes hangulatot árasztanak.