Violetta Cukrászda Budapest

Violetta Cukrászda BudapestVioletta Cukrászda Budapest

Sungarden Hotel Siófok - SunGarden Wellness Pihenés
SunGarden Wellness Pihenés
Sungarden Hotel Siófok
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Thermal Panzió Igal - Tavaszi zsongás
Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal

Violetta Cukrászda Budapest vélemények

2022. március 27.egyedül járt itt
A 80-as-90-es évek retró hangulatát idéző cukrászda a 17. kerületben Rákoshegy-Rákoskeresztúr városrészben, az Uszodával szemben. Nagyon sokat kellett utaznom idáig a belvárosból és azt kell mondanom, összességében nem érte meg. Nem titok, kíváncsi voltam már nagyon arra a cukrászdára, amely a főváros Top10 cukrászdája között szerepel, és az összesített ittjartam.
Violetta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - EgyébVioletta Cukrászda Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. augusztus 11.egyedül járt itt
Rákosmente legjobb cukrászdája.
Szélső fagyiválaszték, friss finom sütik.
Mindez kedves kiszolgálással párosul.
És évek óta a legjobb a környéken!!!
Kiváló 2018. augusztus 29.egyedül járt itt
A Violetta fagyizó cukrászdában egy nyári napon sokan vannak. Két tele fagyispultból lehet választani, igazi kihívás!
Finom fagyi, nagy válayzték, udvarias kiszolgálás.
Ezt látni kell, no meg a fagyit kóstolni.
Kiváló 2017. július 3.gyerekekkel járt itt
Ha nagyon finom süti vagy torta a vágyad, ne hagyd ki a Violeta cuki csábító finomságait! Itt a látvány és az íz is az adja, amire vágysz! Finom, ízléses, szemet és érzékeket gyönyörködtető minden. A sütik, torták közül szinte mindent végigkóstólgattunk már. Hol csaladdal, hol barátokkL, hol csak úgy egyedül . . . .
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Nyári szezonban legalább 40 féle fagyi van a kínálatukban(tele két óriási fagyispult a jobbnál-jobb ízekkel, gusztusosan tégelybe téve, dekorálva), és nagyon nehéz választani. A klasszikus ízek mellett sokféle variációt is kínálnak, meg vannak trendi fagyikreációk is, és nem valami unalmas gyári alapanyagból készülő fagyi, hanem mind-mind természetes ízek, természetes alapanyagokból.