Vogue Hajó Budapest

Vogue Hajó Budapest
Vogue Hajó BudapestVogue Hajó Budapest
Vogue Hajó BudapestVogue Hajó Budapest

Vogue Hajó Budapest bemutatkozása

A Vogue hajó Budapest szívében, immáron 20 éve horgonyozik a Dunán.
Konyhánk filozófiája:
A hagyományos magyar ételek mellett jól megférnek a mediterrán és délszláv konyha remekei is. A fúziós konyha lényege, hogy az ételek a hagyományos receptúra alapján, kortárs köntösben jelennek meg tányérunkon.

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Vogue Hajó Budapest vélemények

Kiváló 2020. március 4.családjával járt itt
Nagyon hangulatos, jó zene mellett (nem hangos) jól lehet beszélgetni. Az ételek finomak a felszolgálók kedvesek. Gyönyörű a kilátás. Mindenkinek ajánlom és mi is visszamegyünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 28.a párjával járt itt
Egy ideje már szemezgettünk a hellyel, végül csak rászántuk magunkat, s egy kuponos ajánlattal mentünk végül (nem sokkal volt kedvezőbbbb mint az éttermi ár). Ezt azért írom, mert a felszolgálás ettől függetlenül kifogástalan volt - remek bort ajánlott a pincért az étel mellé.
2016. május 31.családjával járt itt
Szerencsém volt eljutni ide nem is olyan rég. A pincér tökéletesen ellátta a feladatát, csak a végére "fáradt" el. Az ételek:az előételek tökéletesek, nagyon finomak, izgalmas ízek! Na de a leves! ! ! Anyám! Én ilyen rosszat, sósat nem ettem még, a tészta vagy 50 cm hosszú cérnametélt, csúszott jobbra-balra.
Átlagos 2015. október 17., kollégákkal járt itt
Több alkalommal jártam itt, munkatársak által szervezett zárt körű bulin. Kezdem a pozitívumokkal: jó a hangulat, alapvetően klassz dolog, hogy egy dunai hajón szórakozhatunk, bár késő este és éjszaka a várost magát már nem, de a fényeket még remekül lehet innen csodálni.
Vogue Hajó Budapest - Külső képVogue Hajó Budapest - Külső képVogue Hajó Budapest - Külső képVogue Hajó Budapest - Külső képVogue Hajó Budapest - Külső képVogue Hajó Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 10.barátokkal járt itt
A Vogue Hajó nem csak gasztronómiai élményt nyújt, hanem pompás látványosság is: a Dunán ringatózó hajó, amelyen voltunk olyan szerencsések, hogy Buda felé néző ablak melletti helyet kaptunk. Mindenképpen érdemes este menni - sokkal látványosabbak a dunai fények - és megpróbálni előre ablak melletti helyet foglalni, mert az élmény páratlan.
Vogue Hajó Budapest a térképen
1137 BudapestCarl Lutz rakpart 1.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva