Wömbät Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Nyári sláger kiemelt időszakban
07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wömbät Budapest vélemények

Kiváló 2023. október 13.barátokkal járt itt
A Wombatot Budán ismertük meg, de törzsvendégeik a Mátrában, a Fekete Zaj fesztiválon lettünk, ahol több éve részt vesznek a fesztiválozók etetésében-itatásában. Minden napunkat itt kezdtük egy kitűnő kávéval - napszaktól függetlenül, eszpresszót, cortadót, lattét, cappuccinót is ittunk, mikor mihez volt éppen kedvünk, de a bagel szendvicsek közül is többet kóstoltunk (3250 Ft).
Wömbät Budapest - Étel/italWömbät Budapest - Étel/italWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - Étlap/itallapWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - Külső képWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - Étel/italWömbät Budapest - Étel/italWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - Étel/italWömbät Budapest - Étlap/itallapWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - Belső
2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 13.egyedül járt itt
Mai fogyasztásom evőleges színhelye legyen hát a Wömbát. A Bartók Béla út százféle vicces meg komolyabb táplálkozási módot kínál, épp a napokban jelent meg erről egy cikk is az ittjartamon. Ebből ez az egyik szegmens. Mondhatnánk magyarázatképp, hogy hamburger másképp. De ez nem lenne pontos.
Wömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - Étel/italWömbät Budapest - Étel/italWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - BelsőWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - EgyébWömbät Budapest - Egyéb
Kiváló 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
Újhullámos kávézó és bagel szendvicsbár a Bartók Béla úton. Modern, fiatalos, megnyerő hely. 8 féle bagel szendvicset kínálnak 1150 Ft-os áron, többek között lazacos, guacamolés, csirkés, Serrano sonkás, mozzarellás töltettel, mellé sok friss zöldséggel. A rövidke étlapon szerepelt még pastrami is.