Yellow Zebra Budapest

kocsma, pub, söröző, bár
Yellow Zebra Budapest
Yellow Zebra BudapestYellow Zebra Budapest
Yellow Zebra BudapestYellow Zebra Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Yellow Zebra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3348 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96016 feltöltött kép
2017. szeptember 26.barátokkal járt itt
Fiatalos söröző a Kazinczy utcában a pinceszinten, amely vasárnap is nyitva tart, sok környékbeli vendéglátó hellyel ellentétben. A bejárat mellé beállított sárga bicikli emblémájukká vált, ugyanis azon túl, hogy lehet itt iszogatni, még kerékpárt is bérelhetünk.
Yellow Zebra Budapest - Külső képYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - Étel/italYellow Zebra Budapest - MosdóYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - Étlap/itallapYellow Zebra Budapest - Külső képYellow Zebra Budapest - Külső képYellow Zebra Budapest - Étlap/itallapYellow Zebra Budapest - Étlap/itallapYellow Zebra Budapest - Étlap/itallapYellow Zebra Budapest - Külső képYellow Zebra Budapest - Külső képYellow Zebra Budapest - BelsőYellow Zebra Budapest - Külső képYellow Zebra Budapest - Belső
Kiváló 2016. november 15.gyerekekkel járt itt
Kellemes kis kocsma a Kazinczy utca elején. A sörválaszték kiemelkedő: Urpiner söröket csapolnak, de van jópár üveges kézműves sörük is. A belső tér hangulatos, sárga "zebracsíkok" mindenütt. Kiszolgálsás nincs, a pultnál kell rendelni. A táblák alapján van pár egyszerűbb meleg ételük is, de ezt mi nem próbáltuk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2014. szeptember 23.barátokkal járt itt
A Kazinczy utcai kocsmák között kevés az igazán hangulatos, dizájnos. Az is tény, hogy némi alaphangulata mindegyiknek van, egyik sem jellegtelen. A Yellow Zebra Pub a legmegnyerőbbek egyike, ha nem a legmegnyerőbb.