Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest

3,8
étterem, vendéglő
Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest
Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club BudapestZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest vélemények

2020. február 23.gyerekekkel járt itt
Véletlenül találtuk meg a helyet a tömbházak között,midőn valami etetőhelyet keresünk. Két fáradt és nyűgös kisgyerekkel, mindegy csak hamar és gyorsan együnk valamit alapon térünk be. Jól tettük. Érkezés 11,50-kor. A ház oszlopa fogad bennünket,még civilben,hogyne, jöjjünk be,megoldjuk a gyerekek elhelyezését,összetolunk 3 széket,azon alhat is a 4 éves.
Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - Külső képZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - Külső képZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - BelsőZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - EgyébZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - BelsőZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - Étel/italZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - Étel/italZöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest - Étel/ital
Átlagos 2019. március 25.a párjával járt itt
A Zöld Angyal kicsit a régi időket idézi. Egyszerre kocsma és étterem. Tökéletes arra, hogy barátokkal kollégákkal egy vacsorára beüljön az ember. Az ételek átlagosak, finomak és nem túl drágák. A boxok és a festett ablakok hangulatosak, az étterem többi része viszont valóban egy kocsmára hajaz. Romantikus vacsorára nem ajánlom, de minden másra tökéletesen megfelel.
2019. március 19.családjával járt itt
Bőséges ételek, gyorsan felszolgálva. A bowling sokat dobott a hangulaton. Nagyon retró! Sokan voltak, tehát elég népszerű. Ajánlom olyanoknak akik szeretnének egy jó hangulatú bowlingos bulit. A két pálya szűkíti a létszámot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. május 27.barátokkal járt itt
Elöször 2012-ben jártunk ott, a konyha jó, a személyzet figyelmes és elözékeny. Az étterem nagy betonházak között van, mi is csak véletlenül fedeztük fel. 2013 május elején 2x voltunk ott jó barátokkal, 6 személy. Mindannyian elégedettek voltunk, a választék széles, a kiszolgálás gyors és gondos.