Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest
1139 Budapest, Országbíró utca 30.

Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest a térképen

Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest értékelése:

Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club Budapest vélemények

Debrecen

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 23.
Véletlenül találtuk meg a helyet a tömbházak között,midőn valami etetőhelyet keresünk. Két fáradt és nyűgös kisgyerekkel, mindegy csak hamar és gyorsan együnk valamit alapon térünk be. Jól tettük. Érkezés 11,50-kor. A ház oszlopa fogad bennünket,még civilben,hogyne, jöjjünk be,megoldjuk a gyerekek elhelyezését,összetolunk 3 széket,azon alhat is a 4 éves.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
A Zöld Angyal kicsit a régi időket idézi. Egyszerre kocsma és étterem. Tökéletes arra, hogy barátokkal kollégákkal egy vacsorára beüljön az ember. Az ételek átlagosak, finomak és nem túl drágák. A boxok és a festett ablakok hangulatosak, az étterem többi része viszont valóban egy kocsmára hajaz. Romantikus vacsorára nem ajánlom, de minden másra tökéletesen megfelel.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Bőséges ételek, gyorsan felszolgálva. A bowling sokat dobott a hangulaton. Nagyon retró! Sokan voltak, tehát elég népszerű. Ajánlom olyanoknak akik szeretnének egy jó hangulatú bowlingos bulit. A két pálya szűkíti a létszámot.

Judit S TOP étteremértékelő
2013. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elöször 2012-ben jártunk ott, a konyha jó, a személyzet figyelmes és elözékeny. Az étterem nagy betonházak között van, mi is csak véletlenül fedeztük fel. 2013 május elején 2x voltunk ott jó barátokkal, 6 személy. Mindannyian elégedettek voltunk, a választék széles, a kiszolgálás gyors és gondos.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.226 - 40.658,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 24.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.16.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 25.650,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2020.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Zöld Angyal Vendéglő és Bowling Club BudapestX