SandorKS: A régi Óbuda - Zöld Kapu Vendéglő Budapest

Zöld Kapu Vendéglő Budapest értékelése

A régi Óbuda

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Mint olyan ember, aki Óbudán született, ott töltött több, mint 50 évet, számomra ez a hely alap és tükrözi a régi Óbudai idillt, hangulatot.

Kockás abrosza, fa padjai a valós élethez igazodnak. Kicsit kemények, de éppen ezért ösztönzőleg hatnak az emberre.

A konyha által kiadott fogások mennyeiek. Mi elsősorban csirkét ettünk, de az asszony kipróbálta a disznóságokat is!

Mit is mondhatnék?

Nem csalódtunk. Finomak, ízletesek voltak, és bár lassan kerültek az asztalra, egyértelműen frissen sültek.

Én még külön kiemelném a búzasörüket, amit megbolondítanak - talán - fekete ribizli likőrrel. Isteni! Érdemes kipróbálni.

A hely kicsit szűkös, az asztalok éppen elegek egy egy-tál ételes kajáláshoz, de hát ez volt régen is Óbudán, vagyis alap állapotot tükröz!

Ételek / Italok:

Zöld Kapu Vendéglő Budapest
1034 Budapest
Szőlő u. 42.

2018. március 6.
Kellemes hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem volt foglalásunk, mégis sikerült 2 főre asztalt kapnunk. Mi visszatérő vendégek vagyunk, így már ismernek minket. Ettől függetlenül korrekt volt a kiszolgálás és az ételek kinézete, minősége is. Ár-érték arány kiváló! Hatalmas adagok, különösen,...

2017. november 22.
Párommal és két nagy gyerekünkkel vacsorázni tértünk be az étterembe. Budapest közepén igazi vidéki hangulat fogadott. Méretes fa asztalok,fa padok,piros kockás abroszok,fehér falak. Később amikor az ételeket kihozták,azok is a régi finom ízeket,na meg az igazi magyaros mennyiségeket idézték....

2017. július 19.
Visszatero vendegek vagyunk.Tobbszor is voltunk itt telen-nyaron,kettesben,vagy tarsasaggal.Soha nem csalodtunk.A vendeglatas profi minden felvilagositast megkapunk. Figyelmes, udvarias gyors kiszolgalas.Az adagok oriasiak,az etelek izletesek a maradekot becsomagoljak.Nyaron a kerthelyseguk...