SandorKS

SandorKS adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Kritikus
Regisztráció2018.11.18
Utoljára itt2019.08.23

Kiváló 2018. november 18.egyedül járt itt
Szóval, mint a címben is írtam, ezt még itthon tanulni kell, hogy mi a különbség a svédasztalos étterem és a többi között, na meg ez mivel is jár. . . Ugyanis olvastam egy korábbi hozzászólást, ami tökéletes ismerethiányt takart (igaz nagyon szépen elfedve, de hát a lóláb akkor is kikandikált)! Tehát a részletekről:

Kiváló 2019. augusztus 22.barátokkal járt itt
Szóval szomszédommal kiruccantunk egy kis maláta ipari vizitre. Nem gondoltunk nagyot, csak egy kellemes sörzést és egy kis kajálást terveztünk. Hááát az első hely, az koppanás volt ezerrel. Ezek után sétáltunk egyet és megpróbáltunk vigaszt találni. Sajnos a belvárosban nem volt olyan hely, ami a mi igényünknek megfelelt volna.
Kiváló 2019. július 23.barátokkal járt itt
Az a helyzet, hogy néha elegem van, de nagyon a műanyag evőeszközös éttermekből. Pláne akkor, ha elönt a "zöld-hullám". Ilyenkor - nem érdekel az ár - bemegyek egy normális étterembe és visszaszerzem elveszett lelki nyugalmamat. Hát most is ez történt. Ugyanis elindultunk a Ráday utcában - SZÉP kártya elfogadóhelyet keresve - egy normális étteremben történő ebédelés érdekében.
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük dicsérő szavait.
Számunkra nagyon fontos vendégeink véleménye. Ebből tanulunk és próbáljuk hibáinkat kijavítani.
Szeretettel várjuk Önt ismét éttermünkben. Reméljük, hogy máskor is ilyen jó véleménye lesz éttermünkről.
Tisztelettel.
Csákvári János