Zöld Kapu Vendéglő Budapest
1034 Budapest, Szőlő u. 42.

Zöld Kapu Vendéglő Budapest a térképen

Zöld Kapu Vendéglő Budapest értékelése:

borozó, csárda, étterem, söröző, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Emelet - max. 40 fő
Földszint - max. 28 fő
Visa, Amex
van

Zöld Kapu Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Zöld Kapu Vendéglő egy Óbuda szívében található családi vendéglő, a kerület forma-, szín- és ízvilágával, téglás kerthelyiséggel, kockás abrosszal. Hazai alapokkal és sok-sok helyben kitalált étellel, télen csülökcsárda részleggel, aminek fogásai nyáron is rendelhetőek, csak előre kell szólni.

Zöld Kapu Vendéglő Budapest képei

Zöld Kapu Vendéglő Budapest vélemények

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Mint olyan ember, aki Óbudán született, ott töltött több, mint 50 évet, számomra ez a hely alap és tükrözi a régi Óbudai idillt, hangulatot. Kockás abrosza, fa padjai a valós élethez igazodnak. Kicsit kemények, de éppen ezért ösztönzőleg hatnak az emberre. A konyha által kiadott fogások mennyeiek. Mi elsősorban csirkét ettünk, de az asszony kipróbálta a disznóságokat is!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Kellemes hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem volt foglalásunk, mégis sikerült 2 főre asztalt kapnunk. Mi visszatérő vendégek vagyunk, így már ismernek minket. Ettől függetlenül korrekt volt a kiszolgálás és az ételek kinézete, minősége is. Ár-érték arány kiváló! Hatalmas adagok, különösen, ha csülköt választ az ember.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Párommal és két nagy gyerekünkkel vacsorázni tértünk be az étterembe. Budapest közepén igazi vidéki hangulat fogadott. Méretes fa asztalok,fa padok,piros kockás abroszok,fehér falak. Később amikor az ételeket kihozták,azok is a régi finom ízeket,na meg az igazi magyaros mennyiségeket idézték. Gondoltuk,majd amit nem bírunk megenni azt majd becsomagoltatjuk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Visszatero vendegek vagyunk. Tobbszor is voltunk itt telen-nyaron,kettesben,vagy tarsasaggal. Soha nem csalodtunk. A vendeglatas profi minden felvilagositast megkapunk. Figyelmes, udvarias gyors kiszolgalas. Az adagok oriasiak,az etelek izletesek a maradekot becsomagoljak. Nyaron a kerthelyseguk nagyon kellemes. Az ar-ertek arany kivalo.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most nagyon jól éreztük magunkat! Előzőleg volt hiányossága az ételnek, mivel nem volt gomolya a Győző bátyám módra csülökhöz. Szóvá tettük, a pincérek végül megoldották, de ugye eltért a végeredmény az étlapon feltüntetetthez képest. Másnap kaptam online értékelő lapot, amelyben ezt feltüntettem. Az étteremvezető visszajelzett, hogy fájdalomdíjként felajánl egy bónusz kupont.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hívtak, jöttünk. Egy családi vacsorára jelentünk meg Óbudán. Foglalt asztalunk és előjegyzett csülkünk volt (a biztonság kedvéért). Kicsit korábban érkeztünk, de rugalmasan kezelték a helyzetet, pedig telt ház közeli állapot volt – a hét közepén. Kezdjük a negatívumokkal, három volt: Nem egyszerű mutatvány a környéken parkolót találni, de erről talán nem tehetnek.

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márton nap utáni vasárnap jártam itt családommal ebédre. Szerencsére elöre foglaltam asztalt mivel mint utobb kiderült az étterem telt házas volt. A környékben lehet parkolni (hétközben fizetös). A telt ház ellenére a kiszolgállás gyors és figyelmes volt ( az egész étkezés egy szük orát vett igénybe)
A sörválaszték kifogástalan volt nem sok helyen ajánlanak kétfajta alkoholmenteset amiből az egyik csapolt volt.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
Hatalmas adagok,fantasztikus ízek,gyors,pontos kiszolgálás .Biztos,hogy jövünk még!csakis ajánlani tudom mindenkinek.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 5 látogató hasznosnak vélte
Kb. 15 éve voltam a Zöld Kapuban utoljára, akkor nagyot hibáztak, gondoltam adok egy új esélyt. Egy pénteki napon 21:25-kor érkeztünk ketten a 22-ig nyitva tartó étterembe. Úgy néztek ránk az alkalmazottak, mint a véres rongyra. Mikor leültünk a pincér első dolga volt közölni, hogy 5 perc múlva zár a konyha.
Válasz az értékelésre - 2016. május 31.
Kedves Hölgyem/Uram!

Értékelését köszönöm szépen. Nem jellemző ez ránk. Elnézést kérek mindkét alkalomért.
Kérem keressen meg e-mailben. Kérem írja meg mikor voltak legutóbb, hogyan nézett ki, aki Önökkel.
Segíteni akarok.

Előre is köszönöm Tátrai Zsolt
Zöld Kapu Vendéglő, tulajdonos

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Nem a környezet, nem is a tisztaság és a kiszolgálás minősége miatt tudom ajánlani ezt a helyet. Egy szokványos, kissé "kocsma" szagú, helyiség a Szőlő utcában. A pincér igyekszik, de nem tud igazán barátságos lenni. Viszont a csülkök választéka és ízvilága arra késztet, hogy vissza-vissza térjünk. Első alkalommal voltunk annyira tapasztalatlanok, hogy egy-egy csülöktálat kértünk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.22. - 2020.01.01.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, ajándék szilveszteri sminkkel, szilveszteri gálavacsorával, élőzenés mulatsággal, tombolahúzással, masszázzsal, veresegyházi Medvefarm belépővel, privát wellness használattal és egy üveg ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2-3 éjszaka 17.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, egy pohár itallal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.31.
Visegrád Vendégház
2019.08.22. - 2020.08.22.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2019.08.22. - 2020.08.22.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 16.352 - 26.811,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.29.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.22. - 2019.11.05.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.08.22. - 2019.12.31.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.04. - 2019.12.17.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.511 - 21.131,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.08.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval