Erzsébet-kilátó Budapest

Erzsébet-kilátó Budapest
Erzsébet-kilátó BudapestErzsébet-kilátó Budapest
Erzsébet-kilátó BudapestErzsébet-kilátó Budapest

Erzsébet-kilátó Budapest bemutatkozása

Budapest legmagasabb pontjáról, a János-hegyen 528 méter magasan tanyázó Erzsébet-kilátóról pazar a panoráma. A neoromán stílusú építményről, ha szerencsénk van, a Magas-Tátra csúcsai is jól láthatóak. Érdekesség, hogy az 1926-ban megvalósított állandó díszkivilágítás sikere nyomán a Halászbástya és Országház is kapott állandó kivilágítást.

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.19-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Erzsébet-kilátó Budapest vélemények

2076
Érdekes 2022. június 13.egyedül járt itt
Gondoltam, hogy itt az idő kimozdulni végre a lakásból, igaz ugyan, hogy a hőmérő árnyékban 29 fokot mutatott, de mi az nekem. . . neten megnéz, Libegő nyitva van, kilátó nyitva van. . . gyerünk! Nos, mondjuk elég sokat kellett várni a Budagyöngyénél az átszálásra, a villamos még csak-csak, de a Zugligetbe vivő busz ritka eléggé.
Erzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - BelsőErzsébet-kilátó Budapest - BelsőErzsébet-kilátó Budapest - BelsőErzsébet-kilátó Budapest - BelsőErzsébet-kilátó Budapest - BelsőErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - BelsőErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - Külső képErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - Külső kép
Kihagyhatatlan 2022. május 27.egyedül járt itt
Budapest legmagasabb pontján, 528 méter magasan található a fővárosiak egyik kedvenc kirándulóhelye, melyet a szintén nagy kedvenc Sissiről neveztek el (mint oly sok műintézményt, nevezetességet az országban). A kilátó tetejére egy belső csigalépcsőn lehet feljutni, ahol fizetős távcsövet találhatunk, a nemzeti lobogót és a kerület (XII.
Erzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - EgyébErzsébet-kilátó Budapest - Egyéb