Margit-sziget Budapest

Margit-sziget Budapest
Margit-sziget BudapestMargit-sziget Budapest
Margit-sziget BudapestMargit-sziget Budapest

Margit-sziget Budapest bemutatkozása

Áltlaában számos emlék kötődik a budapesti lakosok életéből a Duna Buda és Pest közötti részén fekvő Margit-szigethez, de az egyszeri látogatóknak is érdemes felkeresni. itt található a Palatinus Strandfürdő, a Hajós Alfréd Sportuszoda, a Atlétikai Centrum, a Margitszigeti Vadaspark és a zenélő, gyönyörű szökőkűt is.

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Margit-sziget Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2022. szeptember 14. járt itt
A főváros zöld szigete. Szerencsésnek érzem magam, hogy itt lakunk a közelben. Ha jobban kilépek, a lakásajtótól 10 percen belül kiérek gyalogosan a bejáróig. A szigeten rekortán futópályán lehet lefutni a szigetkört, ami 5,3 km. Én is sok kört lefutottam itt már, de kizárólag optimális időjárásban vagyok erre hajlandó, azaz télen, esőben, hóban, illetve 30 fok feletti melegben már nem tudom erre rávenni magam.
Margit-sziget Budapest - EgyébMargit-sziget Budapest - EgyébMargit-sziget Budapest - EgyébMargit-sziget Budapest - EgyébMargit-sziget Budapest - EgyébMargit-sziget Budapest - EgyébMargit-sziget Budapest - Egyéb
2076
Kihagyhatatlan 2022. május 30.egyedül járt itt
És hát a Sziget! Pici koromban, emlékszem, az egyik fejbe belevert szabály volt, hogy minden szigetet, hegyet, hidat stb. kötőjellel írunk, kivétel a Gellérthegy meg a Margitsziget na, de azóta ez is megváltozott.
Margit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső képMargit-sziget Budapest - Külső kép