A Vigalmi tér szökőkútja Budapest

Így is ismerheted: Szőlőszemeket szimbolizáló kőgolyók
3,5

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

A Vigalmi tér szökőkútja Budapest vélemények

Érdekes 2022. július 15.egyedül járt itt
Már érdemes volt ide újra eljönnöm, és utána olvasnom. Óbuda-Újlak, a megújult Bécsi utca környéke. Óbudai Promenád a projekt hivatalos neve, melyet részben a Széchenyi terv keretében újítottak meg az elmúlt 10 évben, és még mindig folyamatban van, pár ház még alakulóban. Jópofa szökőkút áll a bazalt kockaköves burkolaton és működik is.
A Vigalmi tér szökőkútja Budapest - EgyébA Vigalmi tér szökőkútja Budapest - EgyébA Vigalmi tér szökőkútja Budapest - EgyébA Vigalmi tér szökőkútja Budapest - EgyébA Vigalmi tér szökőkútja Budapest - EgyébA Vigalmi tér szökőkútja Budapest - Egyéb
2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Átlagos 2022. június 14.egyedül járt itt
Hogy is mondjuk csak. . . szóval, vannak néha megosztó alkotások, meg vannak olyanok is, amikbe mindenki azt lát bele, amit akar. Néha a többértelműek kifejezetten jók is, mert elgondolkodtatnak. Amikor például ehhez a kúthoz közeledtem, minden előzetes ismeret, tudás nélkül ugyanaz jutott eszembe, mint később olvastam, a helyieknek is.
A Vigalmi tér szökőkútja Budapest - Külső képA Vigalmi tér szökőkútja Budapest - Külső kép