Budavári Palota Szent István-terem Budapest

városi Múzeum közül
Múzeum
Budavári Palota Szent István-terem Budapest
Budavári Palota Szent István-terem BudapestBudavári Palota Szent István-terem Budapest

Budavári Palota Szent István-terem Budapest bemutatkozása

A javarészt román stílusjegyeket viselő Szent István-terem a palota déli összekötő szárnyában található. A termet Hauszmann Alajos tervezte, kivitelezésében segítségére volt többek között Strobl Alajos, Thék Endre, Jungfer Gyula. Zsolnay Vilmos porcelángyárában készült a kandalló.

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Budavári Palota Szent István-terem Budapest vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. január 19.barátokkal járt itt
Ez már az ujjáépített Szent István - terem, kihagyhatatlan látnivaló a Budai Várban.

Csodálatos berendezés, ami számomra feltűnt, túl kis helyre zsúfolták a berendezést, kicsit tágasabbnak,
jobban el tudtam volna képzelni.
Szépségéből ez semmit nem veszít!
Kihagyhatatlan 2023. május 5.csoporttal járt itt
Hát ez egy világszám! Valóban, a magyar iparművészet remekműve, nem túlzás a hangzatos beharangozó. A Budavári Palota épületében a déli összekötő szárnyban (az E és az F épületrész között) található csodás termet 2021. augusztus óta láthatja újra az érdeklődő nagyérdemű, miután a II. világháború során teljesen megsemmisült.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. december 17.egyedül járt itt
Novák Katalin köztársasági elnök beiktatása napján látogattam meg a Budavári Palotában a Szent István termet, ahonnan ő éppen előttem távozott. Tablettes tárlatvezetésen vettem részt, így lehetőség volt saját tempóban végig menni a termeken. Megcsodálni minden apró részletét a gyönyörűen díszített teremnek, amely magyar szakemberek remek munkáját dicséri. Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg egyszer.
Budavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - Egyéb
2082
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 2.egyedül járt itt
Viszonylag új szenzáció a belföldi turizmusban a Szent István terem a Budavári Palotában. Persze, hogy kíváncsivá teszi az embert. Számtalan hirdetés harangozta be, mutatta meg a káprázatos ígéretet, hogy végre nekünk is feltárul.
Budavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - EgyébBudavári Palota Szent István-terem Budapest - BelsőBudavári Palota Szent István-terem Budapest - Belső