Hadtörténeti Intézet és Múzeum Budapest

Hadtörténeti Intézet és Múzeum Budapest
Hadtörténeti Intézet és Múzeum BudapestHadtörténeti Intézet és Múzeum Budapest
Hadtörténeti Intézet és Múzeum BudapestHadtörténeti Intézet és Múzeum Budapest

Hadtörténeti Intézet és Múzeum Budapest bemutatkozása

A Budai Vár északnyugati sarkában található a Hadtörténeti Intézet és Múzeum, impozáns épületében. A múzeum feladata magyar és a kapcsolódó egyetemes hadtörténelem tárgyi emlékeinek felkutatása, feltérképezése, feltárása és rendszerezése hazánkban és külföldön egyaránt.

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Hotel FIT Hévíz

Hadtörténeti Intézet és Múzeum Budapest vélemények

2082
Érdekes 2022. július 14.egyedül járt itt
Tegnap elmentem a Hadtörténeti múzeumba. Hát biztosan nem először, emlékszem, volt idő, amikor vak gyerekeket azért hoztunk ide, mert tartottak számukra olyan napokat, amikor a tárgyakat megtapogathatták, és akkor én is élveztem, hogy megfoghattam valami történelmi relikviát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2019. április 8.a párjával járt itt
Már régóta szerettem volna idelátogatni, végül sikerült és nagyon tetszett. Még a fegyvertárt is láthattuk vezetővel, ezek meghatározott időpontokban indulnak csoportonként. Nagyon gazdag kiállítási tárgyakban és látványosan berendezett múzeum. Sok tematikus terme van, a fegyvertár az emeleten.