Halászbástya Budapest

Halászbástya Budapest
Halászbástya BudapestHalászbástya Budapest
Halászbástya BudapestHalászbástya Budapest

Halászbástya Budapest bemutatkozása

A Halászbástya egészen 1899-ig védelmi szerepet töltött be, 1906-ben nyílt meg a nagyközönség előtt. Azóta a Budai várnegyedben található műemlék épület a világ minden tájáról érkező vendéget képes elvarázsolni a140 méter hosszan elnyúló homlokzatról nyíló lélegzetelállító kilátással.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely

Halászbástya Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 5.barátokkal járt itt
Budapest egyik legszebb műemléke, a budai várban. A kilátóteraszról pazar kilátás nyílik többekközött a Dunára, Parlamentre.
Halászbástya Budapest - Egyéb
2082
Érdekes 2022. március 14.egyedül járt itt
Nos, ma véletlenül erre sétáltam, és egyáltalán nem volt fizetős. Nem tudom miért, talán az ünnepre való tekintettel, bénán lógtak a beléptetőkarok az automatáknál, az internacionális nagyérdemű ki is használta, a világ minden embertípusához tartozó nép szelfizgette magát csacsogva a bástyákon. Hmm. . . nem is tudom.
Halászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - BelsőHalászbástya Budapest - BelsőHalászbástya Budapest - EgyébHalászbástya Budapest - Külső képHalászbástya Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Az értékelés nem magának a Halászbástyának szól, hanem az elvnek, miszerint a rendszerváltást követő években, az évre pontosan már nem emlékszem, egyszerűen körbezárták és fizetőssé tették a Halászbástya látogatását, amúgy hasonlóan a mellette álló Mátyás templomhoz.
Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest - Halászbástya Budapest -