Nagy Imre Emlékház Budapest

Világos Hotel Balatonvilágos
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Nagy Imre Emlékház Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 700 városban járt márFelfedező - 2267 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43713 feltöltött kép
Érdekes 2023. május 18.egyedül járt itt
Az Orsó utcában van egy szép Bauhaus-villa, valaha régen, a háború előtt módos zsidó család lakta, de aztán vészhírek hatására elmenekültek. Nagy Imre, a forradalom miniszterelnöke hét éven keresztül élt itt, nem csak lakott, de dolgozott is a házban. Az emlékhely ingyenesen látogatható.
Nagy Imre Emlékház Budapest - Külső képNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - Külső képNagy Imre Emlékház Budapest - Külső képNagy Imre Emlékház Budapest - Külső képNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - Külső képNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - BelsőNagy Imre Emlékház Budapest - BelsőNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - EgyébNagy Imre Emlékház Budapest - BelsőNagy Imre Emlékház Budapest - BelsőNagy Imre Emlékház Budapest - Külső képNagy Imre Emlékház Budapest - Külső képNagy Imre Emlékház Budapest - Külső kép
Érdekes 2023. április 30. járt itt
Hétvégén jártam arra, zárva találtam. A nyitvatartást lefotóztam azért. A bejáratnál egy nagy emléktábla fogad, a kerítésen túl pedig egy nagy mellszobor.