Dominik Panzió Budapest

Dominik Panzió Budapest
Dominik Panzió BudapestDominik Panzió Budapest
Dominik Panzió BudapestDominik Panzió Budapest

Dominik Panzió Budapest bemutatkozása

A város központjának közelében, a 7-es busz vonalán, a Városliget és a Sportaréna szomszédságában található a Cházár András utca, amely épületeivel az igazi villa-negyedet idézi. A Dominik Panzió 37 szobája a 19. században épült Domonkos templom mellett, egykori egyházi épületben lett kialakítva, egyszerűen, de stílusosan.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Dominik Panzió Budapest vélemények

Kiváló 2017. október 20.a párjával járt itt
Kedves udvarias személyzet, kellemes tiszta környezet a szobák mindig tiszták voltak ,nagyon jó. A reggeli változatos és kielégítő volt. A szállodától minden elérhető volt, jó a busz közlekedés. A lift mindig müködött. A programok szervezésében mindig segítettek. Minden nagyon szuper volt és, kellemesen éreztük magunkat.
2017. április 23.egyedül járt itt
Elégedett voltam a panzió elhelyezkedésével, hiszen a Keleti pályaudvarra érkeztem, így könnyen megközelíthető volt számomra az épület gyalog is. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, udvarias. Maradjanak továbbra is ilyenek! :-)

Elégedett voltam a szoba, a közhelyek tisztaságával, a meleg víz- és fűtés szolgáltatásával is.
Szörnyű 2017. február 24.csoporttal járt itt
Ha tehetitek kerüljétek el! ! ! Empátia és segítőkészség 0. . . . Előre kell fizetni. Nagy csoport esetében kifizettet mindent. (A meg nem érkezett személyeket és az el nem fogyasztott reggelit is)Inkább kollégium, folyosón a fürdő. Viszont tiszta volt. Szobákban dohány szag. Sok helyre vittem már csoportot Pesten és vidéken is.
Átlagos 2016. szeptember 27.egyedül járt itt
A panzió elnevezést nem tartom megfelelőnek mert ez inkább egy kollégium. A szoba tiszta volt, a személyzet korrekt és kedves, nagyon segítőkészek voltak. A szállás elhelyezkedése számunkra tökéletes volt. Az egyetlen negatívum, hogy a szobákhoz nem tartozott fürdőszoba és WC, az a folyosón közös használatú volt.
Kiváló 2016. június 14.a párjával járt itt
Mindennel megvoltam elégedve! A recepción a dolgozok rendkivűl udvariasak és mosolygosak. . . ami a mai vílágban ritkán tapasztalok! A szoba tiszta és kényelmes a fekvő hely. Lehet hogy az Én figyelmemet mellőzte az a tény hogy külön volt a zúhanyzó! Ami egy kicsit zavaró volt ,és ez nem a Panzió hibája. . . . .
Átlagos 2015. január 25.a párjával járt itt
Mi egy koncert miatt, és városnézésre érkeztünk. Erre a célra megfelelt. Könnyen megközelíthető volt innen minden. Nem étkeztünk ott,arról nem tudok véleményt mondani. A szoba régi,de tiszta volt,akárcsak az ágynemű. Láttunk takarítószemélyzetet,éreztük a fertőtlenítést. A fürdő és a wc nem volt teljesen rendben.
2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Tisztelt Dominik Panzió!
Kedves személyzet, segítő készek, kedvesek. Elhelyezkedése megfelelő, nincs messze a tömegközlekedés, vasútállomás, boltok, étterem stb. Van lehetőség reggelire, vacsorára. Az ebédlő családias szép és tiszta. Kulturált körülmények között lehet étkezni. A szoba tiszta és rendezett, mellékhelyiségek fürdő,WC tiszták.
Kellemesen hétvégét töltöttünk el!
2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon jo helyen van annak aki szeretne bejarni a varos turisztikai latvanyossagait akar gyalog akar a kozlekedesi jarmuvek segitsegevel,a kornyeken park etkezde,vasarlokozpont, par perc alatt gyalog is megkozelitheto. Csendes,baratsagos kornyek. Az ar a szolgaltatasoknak megfelelo. Idealis olyan szemelyeknek akik csak kimondottan pihenesre es felfrissulesre hasznaljak a szallashelyet.
2014. július 6.egyedül járt itt
Kevésbé egyértelmű mint a múlt alkalommal. . . Akkor azért, összességében pozitívabb volt az összkép (kicsit nagyobb, felszereltebb szoba, gördülékenyebb kiszolgálás), persze most sem negatív. Leginkább a szomszédos (vagy helyi? ) fiatalok éjfélig tartó dajdanozása (azaz üvöltözése és max.
Átlagos 2013. október 30.egyedül járt itt
A személyzettel teljesen elégedett voltam. Segítőkészek voltak. A szálloda elhelyezkedése jó,csendes helyen van. Tisztasággal meg voltam elégedve. Az ágynemű minősége már von maga után egy kis kellemetlenséget. A paplanok nagyon szörnyű állapotban vannak. Valamint kifogásolom a mai világban a televízió és a hűtőszekrény hiányát.