Dominik Panzió Budapest

Dominik Panzió Budapest
Dominik Panzió BudapestDominik Panzió Budapest
Dominik Panzió BudapestDominik Panzió Budapest

Dominik Panzió Budapest bemutatkozása

A város központjának közelében, a 7-es busz vonalán, a Városliget és a Sportaréna szomszédságában található a Cházár András utca, amely épületeivel az igazi villa-negyedet idézi. A Dominik Panzió 37 szobája a 19. században épült Domonkos templom mellett, egykori egyházi épületben lett kialakítva, egyszerűen, de stílusosan.

Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Dominik Panzió Budapest vélemények

Kiváló 2017. október 20.a párjával járt itt
Kedves udvarias személyzet, kellemes tiszta környezet a szobák mindig tiszták voltak ,nagyon jó. A reggeli változatos és kielégítő volt. A szállodától minden elérhető volt, jó a busz közlekedés. A lift mindig müködött. A programok szervezésében mindig segítettek. Minden nagyon szuper volt és, kellemesen éreztük magunkat.
Kiváló 2016. június 14.a párjával járt itt
Mindennel megvoltam elégedve! A recepción a dolgozok rendkivűl udvariasak és mosolygosak. . . ami a mai vílágban ritkán tapasztalok! A szoba tiszta és kényelmes a fekvő hely. Lehet hogy az Én figyelmemet mellőzte az a tény hogy külön volt a zúhanyzó! Ami egy kicsit zavaró volt ,és ez nem a Panzió hibája. . . . .
2017. április 23.egyedül járt itt
Elégedett voltam a panzió elhelyezkedésével, hiszen a Keleti pályaudvarra érkeztem, így könnyen megközelíthető volt számomra az épület gyalog is. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, udvarias. Maradjanak továbbra is ilyenek! :-)

Elégedett voltam a szoba, a közhelyek tisztaságával, a meleg víz- és fűtés szolgáltatásával is.
2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Tisztelt Dominik Panzió!
Kedves személyzet, segítő készek, kedvesek. Elhelyezkedése megfelelő, nincs messze a tömegközlekedés, vasútállomás, boltok, étterem stb. Van lehetőség reggelire, vacsorára. Az ebédlő családias szép és tiszta. Kulturált körülmények között lehet étkezni. A szoba tiszta és rendezett, mellékhelyiségek fürdő,WC tiszták.
Kellemesen hétvégét töltöttünk el!
2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon jo helyen van annak aki szeretne bejarni a varos turisztikai latvanyossagait akar gyalog akar a kozlekedesi jarmuvek segitsegevel,a kornyeken park etkezde,vasarlokozpont, par perc alatt gyalog is megkozelitheto. Csendes,baratsagos kornyek. Az ar a szolgaltatasoknak megfelelo. Idealis olyan szemelyeknek akik csak kimondottan pihenesre es felfrissulesre hasznaljak a szallashelyet.
2014. július 6.egyedül járt itt
Kevésbé egyértelmű mint a múlt alkalommal. . . Akkor azért, összességében pozitívabb volt az összkép (kicsit nagyobb, felszereltebb szoba, gördülékenyebb kiszolgálás), persze most sem negatív. Leginkább a szomszédos (vagy helyi? ) fiatalok éjfélig tartó dajdanozása (azaz üvöltözése és max.
2013. február 20.egyedül járt itt
Olcso volt es nekem tokeletesen megfelelt.
Szivesen segitettek mindenben, mint peldaul: evoeszkoz, megmicrozhattam a vacsim, repteri transfer foglalas, taxi rendeles vagy eppen utbaigazitas.
Wifi lehetne a szobakban azert a mai vilagban, meg ha fizetni is kellene erte.
2013. január 13.a párjával járt itt
Nem túl nagy szám, aludni és fürdeni jó, másra nem igazán, ugyanis se hűtő, se tv nincs a szobában, de ez végül is nem olyan nagy probléma az ár ellenében.
Átlagos 2016. szeptember 27.egyedül járt itt
A panzió elnevezést nem tartom megfelelőnek mert ez inkább egy kollégium. A szoba tiszta volt, a személyzet korrekt és kedves, nagyon segítőkészek voltak. A szállás elhelyezkedése számunkra tökéletes volt. Az egyetlen negatívum, hogy a szobákhoz nem tartozott fürdőszoba és WC, az a folyosón közös használatú volt.
Átlagos 2015. január 25.a párjával járt itt
Mi egy koncert miatt, és városnézésre érkeztünk. Erre a célra megfelelt. Könnyen megközelíthető volt innen minden. Nem étkeztünk ott,arról nem tudok véleményt mondani. A szoba régi,de tiszta volt,akárcsak az ágynemű. Láttunk takarítószemélyzetet,éreztük a fertőtlenítést. A fürdő és a wc nem volt teljesen rendben.