Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest ★★★

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest
Fortuna Szálloda & Étteremhajó BudapestFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest
Fortuna Szálloda & Étteremhajó BudapestFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest bemutatkozása

A pesti rakpart központi részén lehorgonyzott, a Margit sziget felé szép kilátást nyújtó Fortuna Hajó-Szálló 2000-ben nyitotta meg kapuit.

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest vélemények

2013. szeptember 17.a párjával járt itt
A személyzetre nem lehet panasz, kedvesek, figyelmesek. Sajnos egy éjszaka a hajón rendezett esküvő zenéje miatt nem telt jól. Kár, hogy a fedélzet már nem "élt". A feljárók közül csak egy volt szabad, a többi le volt ráccsal zárva. A reggeli nagyon jó és bár tele volt a szálloda fennakadás nélkül lehetett reggelizni. A látvány az esti Budapestre gyönyörű.
2013. szeptember 4.a párjával járt itt
Személyzet több nyelven kommunikálló, profeszionális és kulturált. Szobakényelem hajószálodára jó. Különos a szobaillat, lehet hogy a légkondicionáló okoztta. Sajnos nem lehet ablakot nyitni. Reggeli étkezés jó, elegendő. Nagy forgalom okozta hogy a asztaltisztítás és tállalás töb időt vesz igénybe.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2013. április 17.a párjával járt itt
A szállodahajó a Duna parton, közel a Margitszigethez van kikötve. Nekem nagyon tetszett. A kabin nem volt nagy, de épp elég arra, hogy ott aludjon az ember. Az ablakból jól látható a dunai hajóforgalom. Az étterem gyönyörű, a vacsora nagyon finom volt. A személyzet udvarias, segítőkész. A reggelit a hajó alsó részében büfés rendszerben kaptuk.
Fortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - Külső képFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - VendéglátásFortuna Szálloda & Étteremhajó Budapest - Belső