sándorom

sándorom adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2015.02.01

2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Minden tetszett, kivéve a welness részleg, ami jó is lehetne, de a medencében jéghideg, a jakuzziban tűzforró volt a víz. A környezet gyönyörű, az étterem nagyon jó. Az időt tartalmasan és változatosan lehet eltölteni. Az ágy remek, különlegesen kényelmes Egy öt éves gyerek kényelmesen elfért közöttünk.
kupon áron ajánlanám -

Club Thermál Kastély Poroszló

Átlagos 2013. május 18.gyerekekkel járt itt
mi apartmanban voltunk, ami tágas és viszonylag jól felszerelt. A fotelágy helyett valóban lehetne egy jobbat beállítani, illetve vannak apróságok -pl. függöny leszakadva- amelyek sokat rontanak, pedig kis odafigyeléssel orvosolhatóak lennének. A medencénél a fő baj, hogy nincs öltöző hozzá.
Kiváló 2013. július 15.barátokkal járt itt
Rendkivüli módon elégedettek voltunk. Már az időpont egyeztetésnél kellemes benyomást tett a szállás háziasszonya, amely érzés a továbbiakban sem változott. A szállás tiszta, kényelmes, az udvar szépen rendben tartott. A reggeli választéka megfelelt az elvárásoknak, a péksütemények különösen finomak. Nincs messze a faluháztól/?