Hotel Charles Budapest ★★★

Hotel Charles Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

Hotel Charles Budapest a térképen

Hotel Charles Budapest értékelése:

40. helyezett a 400 budapesti szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Charles Budapest bemutatkozása

A Hotel Charles a főváros budai oldalán, a Gellért-hegy mellett, a fő turista látványosságok közvetlen közelében várja vendégeit. Ideális elhelyezkedéséből adódóan Budapest nevezetességei akár gyalog (Citadella, Várnegyed), de tömegközlekedéssel is percek alatt megközelíthetők. A híres Váci utca és a pesti belváros mindössze két buszmegállónyira van, és a busz közvetlenül a szálloda mellett áll meg.

Hotel Charles Budapest képei

Hotel Charles Budapest

Hotel Charles Budapest vélemények

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül kedvesen és figyelmesen fogadtak. Választhattam dohányzó és nem dohányzó szoba között, mivel dohányzom ennek nagyon megörültem. Kellemes meglepetés volt az is, hogy a londiner kijött velem a parkolóhoz, és segített beállni a hotel utcán lévő parkolóhelyére. A teljesen felszerelt teakonyhára is tekintettel, a szoba hibátlan volt.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta rendszeresen visszajárok, mindig okot találok rá hogy visszatérjek. Féluton van Buda legszebb látványosságai között, Pesthez is közel, jó közszállitási kapcsolatokkal, egz bevásárlóközponthoz is közel van. Kiváló, diszkrét, segitőkész személyzet, kényelmes szobák, kellemes atmoszféra, jó vendeglő, bőséges, izletes ételek, minden közrejátszik az ottlét sikeréhez.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 22.
Rendkívül udvarias, segítőkész, figyelmes személyzet! Tiszta, tágas, kényelmes szoba, pici konyharésszel, tiszta fürdőszobával. Kérésemeimet figyelembe vették (nem utcára néző szobát kértem). Közel van a Déli pályaudvar, így vonattal érkezőknek is könnyen megközelíthető (mi vonattal érkeztünk). Az étkezést, éttermet nem vettük igénybe, erről nem tudok írni.
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel töltöttünk 3 éjszakát a szállodán. A szálloda személyzete kedvesen, udvariasan fogadott, rögtön felajánlották segítségüket, illetve a szobánkba felhozatták a csomagjainkat, nagyon figyelmesek voltak az igényeinkre, a szoba nagyon tiszta, rendezett és felszerelt volt.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szokatlanul előzékeny fogadtatásban részesültünk a Hotel Charles-ban, nem számítottunk rá. Nagyon kedvesek voltak velünk a recepción, de a vendéglőben is, igen jólesett. Gördülékenyen ment az ügyintézés, és mindenki rendkívül segítőkésznek bizonyult. Bár a vendéglátásban ez kötelezőnek és szokványosnak tűnhet, amiben a Charles-ban részünk volt, az túltett minden eddigin, amiben korábban részünk volt.
2014. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. május 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes szálloda Budán, jó közlekedéssel. Átutazóban olyan helyet kerestem, ami közel esik az autópályához, és biztonságosan tudok parkolni. A szállodának nagy belső parkolója van. A szoba tágas, otthonos volt. A svédasztalos reggeli finom, sok fajta ételből lehet választani. Az éttermet nem próbáltam ki. A szállás ára megfelelt a kapott szolgáltatásnak.
2014. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy dologról írnék,a személyzetröl! Nagyon ritka,hogy egy szállodában ennyire elözékeny, udvarias, és segítökész személyzettel találkozzak. Gratulálok! Kitünö szálloda, de amiért egy vendég emlékezni fog rá,és esetleg visszamegy, az a kitünö személyzet! Minden Jót Önöknek Németh Béla
u. i. : Majdnem elfelejtettem: A háromfogásos menü,ami benne volt az árban: Csak egy szó jut eszembe: Parádés!

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A foglalás gördülékeny. Kedves személyzettel találkoztunk a recepción, érkezéstől a távozásig kifogástalan kiszolgálásban volt részünk. Hozzáértő menedzsment és kiváló vendégkezelés jellemzi a hotelt. Nagyon finom és egészséges reggelit kínálnak. Ha Budapestre mész konferenciára vagy városnézésre, szívből ajánlom ezt a korrekt árú hotelt!

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan meg voltam elégedve a szállodával, az alkalmazottak kedvességével és segítőkészségével. Az áraik a szolgáltatások magas minőségéhez képest nagyon előnyösek. Az udvari szobáik csendesek, nyugalmas éjszakáink voltak. A konyha felszereltsége is kielégítő. Az éttermükben a reggeli minőségi, bőséges és ízletes.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül jó emberi hozzá állásról tettek tanúbizonyságot a Hotel Charles vezetősége és dolgozói. A dolgozók egy ötcsillagos szálloda miliőét teremtve, mindenben a vendég kedvébe és kényelmében tevékenykednek. Az árak elérhetők. Az étteremben a hazai finomságok és a reform konyha ételei egyaránt elérhetők, és érdemes is megkóstolni.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.774 - 11.260,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.651,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.799,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.628 - 12.066,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.935 - 18.846,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.461,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Judit Apartments Budapest
Érvényes: 2019.09.09-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.11.20-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.511 - 21.131,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 6.975 - 9.213,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval