Hotel Charles Budapest ★★★

Hotel Charles Budapest
Hotel Charles BudapestHotel Charles Budapest
Hotel Charles BudapestHotel Charles Budapest

Hotel Charles Budapest bemutatkozása

A Hotel Charles a főváros budai oldalán, a Gellért-hegy mellett, a fő turista látványosságok közvetlen közelében várja vendégeit. Ideális elhelyezkedéséből adódóan Budapest nevezetességei akár gyalog (Citadella, Várnegyed), de tömegközlekedéssel is percek alatt megközelíthetők.

A Hotel Charles legnépszerűbb csomagjai

Hotel Charles Budapest - Napi ár ellátás nélkül (min. 1 éj)
Napi ár ellátás nélkül
2024.12.28-ig
Hotel Charles Budapest - Napi ár reggelivel (min. 1 éj)
Napi ár reggelivel
2024.12.28-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
04.25-10.13.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Hotel Xavin Harkány - Pihentető wellness napok
Pihentető wellness napok
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Hotel Charles Budapest vélemények

2014. május 21.egyedül járt itt
Kellemes szálloda Budán, jó közlekedéssel. Átutazóban olyan helyet kerestem, ami közel esik az autópályához, és biztonságosan tudok parkolni. A szállodának nagy belső parkolója van. A szoba tágas, otthonos volt. A svédasztalos reggeli finom, sok fajta ételből lehet választani. Az éttermet nem próbáltam ki. A szállás ára megfelelt a kapott szolgáltatásnak.
2014. január 6.a párjával járt itt
Összességében tetszett a szálloda, remek kiszolgálás és személyezet. Negatívumként a gépkocsival való megközelítést, a szálloda elhelyezkedését említeném (egy forgalmas 4 sávos út mellett található közvetlenül) kis utcákon keresztül az épületet megkerülve lehet elérni, parkolás csak jelentős felár ellenében lehetséges habár ez utóbbi zárt és őrzött terület.
Hotel Charles válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük értékelését, nagy örömünkre szolgál elégedettsége! Segítőkészségünk odáig is terjed, hogy azon kedves vendégeinket, akik nem rendelkeznek helyismerettel vagy navigációval, a Hegyalja úton 1-2 perc erejéig megállva, londinereink akár az autóba beszállva a parkolóhoz navigálják.
2014. március 3., Óvári Balázs, Hotel Charles
2013. november 29.egyedül járt itt
Munkahelyi elfoglaltság miatt férjem nem jöhetett. Egyedül is kitünően éreztem magam, a szálloda az elvárt szolgáltatásokat maximálisan teljesítette. Számos 4*-s wellness hotelben jártam az elmúlt években országszerte, de ehhez fogható kedves személyzettel nem találkoztam. A szoba egyszerű, de igen praktikus berendezésű.
Kiváló 2024. február 8.barátokkal járt itt
A Charles hotelben két ízben volt alkalmam megszállni, 2022 és 2023 novemberében. A személyzet kifejezetten udvarias, kedves és segítőkész, a komfort megfelelő, a lokáció remek, az külön jó pont, hogy van zárt saját parkoló. A reggeli erős négy pont, ha nagyon akarom, akkor 5 .
Hotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - EgyébHotel Charles Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. március 5.egyedül járt itt
Rendkívül kedvesen és figyelmesen fogadtak. Választhattam dohányzó és nem dohányzó szoba között, mivel dohányzom ennek nagyon megörültem. Kellemes meglepetés volt az is, hogy a londiner kijött velem a parkolóhoz, és segített beállni a hotel utcán lévő parkolóhelyére. A teljesen felszerelt teakonyhára is tekintettel, a szoba hibátlan volt.
Kiváló 2016. december 11.a párjával járt itt
Évek óta rendszeresen visszajárok, mindig okot találok rá hogy visszatérjek. Féluton van Buda legszebb látványosságai között, Pesthez is közel, jó közszállitási kapcsolatokkal, egz bevásárlóközponthoz is közel van. Kiváló, diszkrét, segitőkész személyzet, kényelmes szobák, kellemes atmoszféra, jó vendeglő, bőséges, izletes ételek, minden közrejátszik az ottlét sikeréhez.
Kiváló 2016. január 22.a párjával járt itt
Rendkívül udvarias, segítőkész, figyelmes személyzet! Tiszta, tágas, kényelmes szoba, pici konyharésszel, tiszta fürdőszobával. Kérésemeimet figyelembe vették (nem utcára néző szobát kértem). Közel van a Déli pályaudvar, így vonattal érkezőknek is könnyen megközelíthető (mi vonattal érkeztünk).
Kiváló 2015. május 1.a párjával járt itt
Feleségemmel töltöttünk 3 éjszakát a szállodán. A szálloda személyzete kedvesen, udvariasan fogadott, rögtön felajánlották segítségüket, illetve a szobánkba felhozatták a csomagjainkat, nagyon figyelmesek voltak az igényeinkre, a szoba nagyon tiszta, rendezett és felszerelt volt.
Kiváló 2014. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Szokatlanul előzékeny fogadtatásban részesültünk a Hotel Charles-ban, nem számítottunk rá. Nagyon kedvesek voltak velünk a recepción, de a vendéglőben is, igen jólesett. Gördülékenyen ment az ügyintézés, és mindenki rendkívül segítőkésznek bizonyult.
Kiváló 2014. május 20.egyedül járt itt
Egy dologról írnék,a személyzetröl! Nagyon ritka,hogy egy szállodában ennyire elözékeny, udvarias, és segítökész személyzettel találkozzak. Gratulálok! Kitünö szálloda, de amiért egy vendég emlékezni fog rá,és esetleg visszamegy, az a kitünö személyzet! Minden Jót Önöknek Németh Béla
u. i.
Hotel Charles Budapest a térképen
1016 BudapestHegyalja út 23.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 16 Euro / éj (Foglalás szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 450 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 15 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem