Lions Garden Hotel Budapest ★★★★

Lions Garden Hotel Budapest
Lions Garden Hotel BudapestLions Garden Hotel Budapest
Lions Garden Hotel BudapestLions Garden Hotel Budapest

Lions Garden Hotel Budapest bemutatkozása

A négycsillagos Lion's Garden Hotel az Aréna Pláza, a Városligeti múzeumok, a Hősök tere és a Széchenyi Termál Fürdő közelében, századeleji hangulatot árasztó villanegyedben található. Az újonnan épült szálloda vendégeinek igényesen berendezett szobákat, kitűnő éttermet, konferenciatermeket és házon belüli wellness részleget kínál.

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Bükfürdői nyaralás
Bükfürdői nyaralás
2024.09.09-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Lions Garden Hotel Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2020. augusztus 9.a párjával járt itt
Superior kétágyas szobát foglaltam franciaággyal, ami nagyon kényelmes volt. A szoba és az egész szálloda külleme egységes, jól megtervezett, modern. Hatalmas fürdőszoba volt zuhannyal és falat borító tükrökkel. Volt hajszárító, kozmetikai tükör, szappan, sampon. Elegáns volt az íróasztal, rajta a vízforralóval, tea ás kávébekészítéssel.
Lions Garden Hotel Budapest - Külső kép
2019. november 23.kollégákkal járt itt
2 napos továbbképzésre érkeztem ide. Az elhelyezkedése jó, az üvegfalú liftből nyíló panoráma nagyon szép. A szobában iszonyatosan meleg volt, de páratlanul sok minden volt bekészítve, a tea/kávéfőző lehetőségektől, a papucstól a borotválkozószettig. A reggeli kifejezetten átlagos, gyengébb a színvonaltól.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. február 24.a párjával járt itt
A szállodában standard szobát foglaltunk a hétvégére reggelivel. Nem kell tőle sokat várni egyik hotelben sem hiszen nem luxus lakosztályról beszélünk. Volt sok pozitívum és jó pár negatívum is. Ami nagyon tetszett, hogy volt teaforraló a szobába bekészítve ez számunkra ebben a betegségekkel teli időszakban életmentő volt!
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Elegáns, szép szálloda. Már a liftbe szállva nyugalom tölti el az embert. Minden részlege tiszta, rendezett, a személyzet kedves, figyelmes, az étterem is nagyon jó. Kétszer voltunk ott, egy-egy éjszakát töltve a szállodában. Egyedül a wellness részleget nem használtuk, arról csak annyit tudunk, ami látszik az üvegfalon át:kicsi, de igényes. Kár, hogy nem olcsóbb az ára, mert többször megszállnánk ott.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2016. február 3.családjával járt itt
A szállodába csak egy délelőtti wellness-kikapcsolódásra ugrottunk be, így csak erről a részlegéről tudok véleményt formálni. Az öltöző kicsi, ez még nem lett volna feltétlenül baj, de több szekrény nem zárható a benne lévő kulccsal, és ez nyilván már csak akkor derül ki, mikor mindent bepakolva próbálnánk zárni. .
2013. október 14.a párjával járt itt
Nem műdött az egyik italautomata, a kávé az sajnos nem igazo presszó kávé, a kenyérpiritó irtó lassú, a kenyér frissessége és minősége, tipusa változatosabb lehetne, de azt mondom továbbra is, hogy nagyon tetszet a hely. A recepció személyzete/sajnos a nevét nem tudom/ dicséretre méltó és az egész tetszett a fenti kis kritika ellenére.
Kiváló 2013. március 12.barátokkal járt itt
A szoba és az ott elhelyezett felvilágosító anyagok,a szobaservice,a gazdag reggelibüfé tetszettek
ami túlzottan drága,az a mélygarázs és egy 4csillagos hotelben kell lenni ingyen fürdököntösnek is,túl világos van már kora reggel a szobában és több lerakodó hely kellene a fürdöszobában és több akasztó.
Mindenek ellenére jövök kb. egy hónap múlva újra!