City Hotel Unió Budapest ★★★

City Hotel Unió  Budapest
1077 Budapest, Dob u. 73.

City Hotel Unió  Budapest a térképen

City Hotel Unió Budapest értékelése:

8. helyezett a 420 budapesti szállás közül

City Hotel Unió Budapest bemutatkozása

A háromcsillagos City Hotel Unió Budapest szívében, a város üzleti és bevásárló negyedében helyezkedik el, az Erzsébet körúttól egy perce található. Kényelmes sétával 5-15 percen belül elérhető az Operaház, a Liszt Ferenc Zeneakadémia, a Hősök tere, a Szépművészeti Múzeum, a Terror Háza Múzeum és még számos csodálatos épület és látványosság.

City Hotel Unió Budapest képei

City Hotel Unió  Budapest
Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

City Hotel Unió Budapest vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Nekünk tetszett a szálloda berendezése ,szép galériával,háromféle kiállítás is megtekinthető volt ,amelyek érdekesek lehetnek mások számára is . A lépcsőházban nagyon szép trófeák díszítik a falakat. Sajnos a vírus miatti korlátozás nem tette lehetővé a svédasztalos étkezést-de rugalmasak voltak a " házigazdák" -legalább a kávé és teakészítéshez adottak voltak a feltételek .
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 13.
Rendkívül kedves személyzet, tágas szoba, bőven elfértünk 2 kicsivel. Bőséges, változatos reggeli. Az egyetlen panaszunk a tisztaságra lehet, tartózkodásunk alatt a szobánkban nem porszívóztak, de lehet, hogy csak az alvó kisgyerek miatt.
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
13 órára- kicsit korábban- érkeztünk, de kerestek üres szobát,minden külön kérésünket figyelembe vett a recepciós hölgy, segített a közelben étkezési lehetőséget találnunk. A szoba igényes, tiszta,kényelmes- nem utolsó sorban csendes ,mivel a belsőudvarra nézőt kaptunk. Nem először voltunk itt, de nem is utoljára-mivel biztos ,hogy a legközelebbi utazás alkalmával is itt foglalunk szállást!
Válasz az értékelésre - 2018. november 28.
Kedves Dr. Pintér László,

Nagyon köszönjük az elismerő értékelést, nagyon örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal és élményekkel távoztak tőlünk. Várjuk Önöket vissza mihamarabb, hogy ismét hozzájárulhassunk, hogy szép napokat töltsenek Budapesten.

Üdvözlettel: Szili Réka / Értékesítés
Szili Réka (City Hotel Unió )
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
A szállás megfelelő egy éjszakára. A tisztasággal voltak inkább gondok, ami a nem megfelelő karbantartásból adódhat. Festés és padlószőnyeg csere erősen ráférne a 4. szinten lévő szobára. Valamint a szellőző állandó zaja miatt nem lehet pihenni, erre kellene megoldást találni. Egyébként minden megfelelt és legközelebb is itt szándékozunk megszállni, reméljük akkor egy jobb szobát kapunk.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Szép szálloda, udvarias személyzet, aki mindenben segítőkész. A szoba szép és kényelmes, egyetlen kellemetlenség, hogy a fürdőszobából jövő kellemetlen illat miatt nyitott ablaknál lehetett csak kellemesen lenni. Javaslom ennek utána nézni.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 17.
A 2016. január 16-i éjszakát töltöttem a feleségemmel ebben a szállodában. A szállásvadász révén jutottam el ehhez a helyhez, a választás két ok miatt esett rá: közel van a Zeneakadémiához, ahol 16-án egy koncertet hallgattunk meg, és az ára nagyon megfelelő volt. A szállásvadászon több értékelést olvastunk, többnyire pozitívakat.

2014. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. december 23.
Már többször is megszálltam itt. Legutoljára most decemberben. Egy-egy éjszakára a legtökéletesebb szállás Budapesten. Jó helyen fekszik, mégis csendes, a körút zaja nem hallatszódik a szobákban. A szobák tiszták, az ágy kényelmes. Semmi extra, de ár/érték arányban kiváló. A reggeli viszont szegényes, nincs vaj (csak margarin). A személyzet kedves, segítőkész.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
2013 január végén február elején szálltunk meg a hotelben, idősebb pár. Nagyon kényelmes, világos szépen berendezett szobát kaptunk. Az egész apartman tiszta volt. Ízletes reggelit kaptunk, bő választékkal. A személyzet udvarias volt, kellemesen töltöttük el a néhány napot a szálláshelyen. Nem utolsó sorban említeném a jó közlekedési lehetőségeket, mely szintén előnyt jelent.
2013. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. december 13.
A szobám tiszta, kényelmes és nagyon hangulatos volt. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, ami nekem különösen fontos volt (mozgáskorlátozott vagyok). A hotelben van lift, tehát bárkinek nyugodtan ajánlom , könnyedén fog tudni közlekedni az épületben. Az ételek jó ízűek, az adagok bőségesek voltak.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel alapjában véve nem volna rossz. Ár/érték arány rendben is volna, DE! A szobában válik a tapéta, a fürdőszobában rozsdás a törölközőszárító, hosszú hajszál a kádban, törött a csempe. Ezek mondjuk csak olyan dolgok, amik picit rontják a korfontérzetet. Végül is elhanyagolható lenne. A matrac viszont, ami az ágyban fogadott, na az kritikán aluli!

City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ingyenes kávé és teafogyasztással, forralt borral, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, ingyenes kávé és teafogyasztással, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.991 - 19.498,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.04-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.758,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.458 - 8.701,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.991 - 23.440,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 7.032 - 17.758,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 6.925 - 13.318,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.08-ig

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)