City Hotel Unió Budapest ★★★

City Hotel Unió  Budapest
1077 Budapest, Dob u. 73.

City Hotel Unió  Budapest a térképen

City Hotel Unió Budapest értékelése:

15. helyezett a 400 budapesti szállás közül

City Hotel Unió Budapest bemutatkozása

A háromcsillagos City Hotel Unió Budapest szívében, a város üzleti és bevásárló negyedében helyezkedik el, az Erzsébet körúttól egy perce található. Kényelmes sétával 5-15 percen belül elérhető az Operaház, a Liszt Ferenc Zeneakadémia, a Hősök tere, a Szépművészeti Múzeum, a Terror Háza Múzeum és még számos csodálatos épület és látványosság.

City Hotel Unió Budapest képei

City Hotel Unió  Budapest
Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

City Hotel Unió Budapest vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
13 órára- kicsit korábban- érkeztünk, de kerestek üres szobát,minden külön kérésünket figyelembe vett a recepciós hölgy, segített a közelben étkezési lehetőséget találnunk. A szoba igényes, tiszta,kényelmes- nem utolsó sorban csendes ,mivel a belsőudvarra nézőt kaptunk. Nem először voltunk itt, de nem is utoljára-mivel biztos ,hogy a legközelebbi utazás alkalmával is itt foglalunk szállást!
Válasz az értékelésre - 2018. november 28.
Kedves Dr. Pintér László,

Nagyon köszönjük az elismerő értékelést, nagyon örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal és élményekkel távoztak tőlünk. Várjuk Önöket vissza mihamarabb, hogy ismét hozzájárulhassunk, hogy szép napokat töltsenek Budapesten.

Üdvözlettel: Szili Réka / Értékesítés
Szili Réka (City Hotel Unió )
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 15.
A szállás megfelelő egy éjszakára. A tisztasággal voltak inkább gondok, ami a nem megfelelő karbantartásból adódhat. Festés és padlószőnyeg csere erősen ráférne a 4. szinten lévő szobára. Valamint a szellőző állandó zaja miatt nem lehet pihenni, erre kellene megoldást találni. Egyébként minden megfelelt és legközelebb is itt szándékozunk megszállni, reméljük akkor egy jobb szobát kapunk.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Szép szálloda, udvarias személyzet, aki mindenben segítőkész. A szoba szép és kényelmes, egyetlen kellemetlenség, hogy a fürdőszobából jövő kellemetlen illat miatt nyitott ablaknál lehetett csak kellemesen lenni. Javaslom ennek utána nézni.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 17.
A 2016. január 16-i éjszakát töltöttem a feleségemmel ebben a szállodában. A szállásvadász révén jutottam el ehhez a helyhez, a választás két ok miatt esett rá: közel van a Zeneakadémiához, ahol 16-án egy koncertet hallgattunk meg, és az ára nagyon megfelelő volt. A szállásvadászon több értékelést olvastunk, többnyire pozitívakat.

2014. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. december 23.
Már többször is megszálltam itt. Legutoljára most decemberben. Egy-egy éjszakára a legtökéletesebb szállás Budapesten. Jó helyen fekszik, mégis csendes, a körút zaja nem hallatszódik a szobákban. A szobák tiszták, az ágy kényelmes. Semmi extra, de ár/érték arányban kiváló. A reggeli viszont szegényes, nincs vaj (csak margarin). A személyzet kedves, segítőkész.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
2013 január végén február elején szálltunk meg a hotelben, idősebb pár. Nagyon kényelmes, világos szépen berendezett szobát kaptunk. Az egész apartman tiszta volt. Ízletes reggelit kaptunk, bő választékkal. A személyzet udvarias volt, kellemesen töltöttük el a néhány napot a szálláshelyen. Nem utolsó sorban említeném a jó közlekedési lehetőségeket, mely szintén előnyt jelent.
2013. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. december 13.
A szobám tiszta, kényelmes és nagyon hangulatos volt. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, ami nekem különösen fontos volt (mozgáskorlátozott vagyok). A hotelben van lift, tehát bárkinek nyugodtan ajánlom , könnyedén fog tudni közlekedni az épületben. Az ételek jó ízűek, az adagok bőségesek voltak.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel alapjában véve nem volna rossz. Ár/érték arány rendben is volna, DE! A szobában válik a tapéta, a fürdőszobában rozsdás a törölközőszárító, hosszú hajszál a kádban, törött a csempe. Ezek mondjuk csak olyan dolgok, amik picit rontják a korfontérzetet. Végül is elhanyagolható lenne. A matrac viszont, ami az ágyban fogadott, na az kritikán aluli!

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étteremben dolgozók modora nem hagy maga után kívánni valót, viszont a konyhás-nő minősíthetetlenül és folyamatosan hangosan ordított a konyhában amit a nyitott konyhaajtón keresztül tisztán lehetett hallani. Mikor jelezték neki,hogy ez zavaró. . . akkor megjegyzéseket tett ránk vendégekre. -. . . ami finoman fogalmazva is felháborító.
2013. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. március 12.
A szoba tagas, vilagos es nagyon tiszta, kenyelmes es jol futott. Egyeduli eszrevetel, talan az agymatracok lassan cserere erettek, de nem gatolt a jo ejszakai pihenteto alvasban. Kozponti elhelyezkedest adodoan tobb utcai zajra szamitottam, de kellemesen csalodtam. A szemelyzet nagyon kedves, figyelmes es segitokesz minden teruleten!

City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.647 - 9.819,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.17-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.816 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 10.415 - 14.488,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.155 - 14.060,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.864 - 22.635,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.328,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.10.11-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.426 - 17.025,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval